خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  خودسوزی و خودکشی دو شهروند در زاهدان و ایلام

خودسوزی و خودکشی دو شهروند در زاهدان و ایلام

خبرگزاری هرانا – روز جاری یک شهروند در مقابل فرمانداری شهرستان زاهدان اقدام به خودسوزی کرد و به بیمارستان منتقل شد. فرماندار زاهدان علت خودسوزی این فرد را عدم دریافت سهمیه نفت، عنوان کرده است. بنا بر خبری دیگر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت که ظهر امروز مرد جوان ۳۵ ساله‌ای که به علت بیماری در بخش مردان یکی از بیمارستان‌های ایلام بستری بود، به دلایل نامعلومی از طبقه سوم این بیمارستان خود را به پایین پرتاب و خودکشی کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ابوذر مهدی نخعی فرماندار شهرستان زاهدان اظهار کرد: “متاسفانه امروز یک شهروند زاهدانی با حالتی بسیار بهم ریخته و عصبانی به فرمانداری شهرستان زاهدان مراجعه کرده و شکایتی از عوامل یکی از شعب توزیع نفت را مطرح کرده است”.

او  افزود: “طبق اظهارات شخص به همکاران ما در فرمانداری گویا وی آدرس محل سکونت خود را جابجا کرده و شعبه برای ایشان نفت را نبرده است”.

وی مدعی شد: “پیرو این مساله همکاران ما فورا تماس را با معاون شرکت نفت زاهدان برقرار می‌کنند و مشکل را پیگیری و دستورات لازم برای رفع آن داده می‌شود”.

فرماندار شهرستان زاهدان، گفت: “شرکت نفت اعلام می‌کند که فرد باید مدارک لازم را بیاورد تا جابجایی آدرس اعمال شود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتواند حواله نفت شان را دریافت کند”.

نخعی ادامه داد: “تعطیلی شرکت نفت در روز پنج شنبه باعث شده تا عملا امکان رسیدگی به این موضوع برای امروز وجود نداشته باشد؛ لذا به فرد اعلام کردند که روز شنبه مدارک خود را ببرد تا اقدامات لازم در این خصوص انجام شود که ارباب رجوع با دریافت این پاسخ بسیار ناراحت می‌شود و عنوان می‌کند که نه اینطور نمی‌شود. متاسفانه چند دقیقه بعد از خروج این فرد از ساختمان، وی با خودروی شخصی خود مقابل فرمانداری آمده و اقدام به خودسوزی می‌کند”.

او  با بیان اینکه بررسی‌های اولیه حاکی از این بوده که فرد مجروح چند ظرف بنزین را از قبل با خود آماده داشته، گفت: “پس از این اقدام عوامل اورژانس به سرعت سر صحنه حاضر می‌شوند و با کمک همکاران ما فرد مصدوم سریعا به بخش سوختگی بیمارستان امام علی منتقل می‌شود”.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: “اطلاع دقیقی از شدت جراحت وارد شده به شخص هنوز اعلام نشده، اما دستورات لازم برای رسیدگی ویژه به وضعیت او صادر شده است”.

خودکشی بیماری در یکی از بیمارستان‌های شهر ایلام

به گزارش تسنیم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از خودکشی یک بیمار در یکی از بیمارستان‌های شهر ایلام، خبر داد.

ظهر امروز مرد جوان ۳۵ ساله‌ای که به علت بیماری در بخش مردان یکی از بیمارستان‌های ایلام  بستری بود، از طبقه سوم این بیمارستان خود را به پایین پرتاب و فوت کرد.

محمد کریمیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام، ضمن تائید این خبر اظهار داشت: “علت و انگیزه اقدام این جوان ۳۵ ساله در دست بررسی است و مقامات انتظامی و قضایی موضوع را در دست اقدام و بررسی دارند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید