خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران حفاری شمال

معوقات مزدی کارگران حفاری شمال

خبرگزاری هرانا – کارگران حفاری شمال از عدم پرداخت معوقات مزدی خود طی دو ماه گذشته خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز چهارشنبه ۲۲ آبان‌ماه ۱۳۹۸، کارگران حفاری شمال از عدم پرداخت معوقات مزدی خود خبر دادند.

حقوق این کارگران که شامل کارگران ستادی و عملیاتی حفاری هستند و تعدادشان به چند صد نفر می‌رسد، در دو ماه گذشته پرداخت نشده است.

یکی از کارگران عملیاتی حفاری شمال که در اهواز مشغول به کار است، در این خصوص گفت: “آخرین حقوقی که گرفتیم مربوط به مرداد ماه است؛ نه حقوق شهریور را گرفته‌ایم و نه حقوق مهر را؛ اکنون هم آبان دارد به پایان می‌رسد و مشخص نیست حقوق این ماه را چه زمانی قرار است پرداخت کنند”.

این کارگر که از شرایط سخت شغلی خود در اهواز گلایه‌مند است، ادامه داد: “زمانی نه چندان دور، پرداخت دستمزدها در حفاری شمال به موقع و مرتب بود و ما هم زندگی خوبی داشتیم اما الان مدتی‌ است که هر بار باید چند ماه منتظر بمانیم تا واریز حقوق صورت بگیرد. این شرایط برای ما که در مختصات دشوار حفاری کار می‌کنیم، آزاردهنده است”.

مدیر روابط عمومی حفاری شمال، در ارتباط با این شرایط مدعی شد: “ظرف این هفته یا هفته بعد واریز حقوق خواهیم داشت. مدیریت شرکت در تلاش است هرچه زودتر مشکل تاخیر حل شود و کارگران دستمزدشان را بگیرند”.

وی افزود:” اولویت شرکت، کارگران عملیاتی است و مطمئن باشید اگر مطالبات شرکت دریافت شود، فوری معوقات واریز می‌شود. به همین دلیل به محض وصول مطالبات، در روزهای آینده یک ماه دستمزد پرداخت خواهد شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید