خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز گذشته و امروز، جمعی از کارگران فضای سبز شهرداری اصفهان، شماری از رانندگان استیجاری شهرداری رشت در مقابل ساختمان شهرداری این شهر، تعدادی از اعضای تعاونی مسکن استان کردستان در مقابل ساختمان استانداری این استان و گروهی از پرسنل بیمارستان جلیل یاسوج در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از بویرنیوز، امروز پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸، گروهی در تازه ترین جریان اعتراضات نیروهای شرکتی اخراج شده بیمارستان بزرگ یاسوج، این افراد امروز با حضور در جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد مجدداً بر خواسته های خود تاکید کردند.

این افراد روز گذشته نیز در مقابل ساختمان بیمارستان جلیل یاسوج دست به تجمع زده بودند.

همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد مدعی شد: این نیروها اخراج نشدند بلکه شرکت پیمانکاری قراردادش با دانشگاه به اتمام رسیده است. دکتر پرویز یزدان‌پناه در گفت و گو با ایسنا افزود: به زودی پیمانکار جدید مشخص و انعقاد قرار داد خواهیم کرد که نیروهای مورد نیازش را با آزمون جذب خواهد کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این وضعیت برای ۱۶ نفر در شبکه بهداشت و درمان باشت و ۲۳۰ نفر نیرو در بیمارستان شهید جلیل یاسوج انجام شده است.

یزدان‌پناه تصریح کرد: به زودی امتحان برای جذب ۷۹ نفر نیرو در بیمارستان شهید جلیل یاسوج، ۱۶ نفر در بیمارستان شهدای باشت و ۵۴ نفر پرستار جهت بیمارستان‌های شهر یاسوج برگزار خواهد شد و نیروهای مورد نیاز از طریق آزمون جذب و بکارگیری خواهند شد.

تجمع رانندگان استیجاری شهرداری رشت

به گزارش حرف تازه، روز چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸، شماری از رانندگان استیجاری شهرداری رشت، در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات مزدی چهار ماهه خود، در مقابل ساختمان شهرداری این شهر، دست به تجمع زدند.

یکی از رانندگان با اشاره به اینکه برخی همکارانمان توانایی تمدید بیمه خودروی خود را ندارند، گفت: “با افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری خودرو، حتی در صورت پرداخت به موقع حقوق نیز رانندگان با مشکلات عدیده‌ای مواجهند”.

وی افزود: “رانندگان در این تجمع، خواستار پرداخت حقوق معوقه خود بودند و خظاب به شهردار اعلام کردند در زمانی که رشت شهردار نداشت تنها یک ماه حقوقشان به تعویق افتاد اما امروز حقوق ۴ ماه به آنها پرداخت نشده است”.

تجمع اعضای تعاونی های مسکن سنندج و کردستان

به گزارش موکریان، روز چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸، تعدادی از اعضای تعاونی صنم مسکن ۱۴۸۳ خواهران شهرستان سنندج و تعاونی مسکن ۲۹۵ نساجی کردستان، در اعتراض به عدم تحویل واحدها بعد از ۱۸ سال، مقابل استانداری کردستان تجمع کرده و خواستار پاسخگویی استاندار کردستان شدند.

اعضای تعاونی مسکن خواهران و نساجی کردستان گفتند: “هدف ما از این تجمع مطالبه حقوقمان و درخواست رسیدگی به موضوع توسط نماینده دولت در استان کردستان است”.

تجمع کارگران فضای سبز شهرداری اصفهان

به گزارش هرانا، امروز پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸، جمعی از کارگران فضای سبز شهرداری اصفهان،  اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

معترضان علت تجمع خود را اعتراض به اخراج خود و همکارانشان، عنوان کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید