خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  دختربچه ۷ ساله در چاله شرکت راه آهن غرق شد

دختربچه ۷ ساله در چاله شرکت راه آهن غرق شد

خبرگزاری هرانا – عصر روز گذشته یک دختر ۷ ساله در چاله ای که توسط شرکت راه آهن در مسیر رودخانه شوگه بخش مرکزی خاش حفر شده بود غرق شده و جان خود را از دست داد. گفته می شود علائم خطر و هشدار در این محدوده نصب نشده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایرنا، روز جمعه ۱۲ مهرماه ۹۸، دختر بچه ای حدود هفت سال در چاله حفر شده توسط شرکت راه آهن برای ایجاد پل در درون رودخانه شوگه بخش مرکزی خاش سیستان و بلوچستان غرق شد.

ظاهر قلندرزهی مسئول ایستگاه آتش نشانی شهرداری خاش گفت: عصر روز جمعه به این ایستگاه، غرق شدن یک دختر بچه در چاله حفر شده در مسیر رودخانه شوگه اعلام شد که بلافاصله اقدام لازم برای ارزیابی عملیات امداد و نجات و اعزام خودروهای کف کش صورت گرفت.

وی اظهار داشت: این حادثه زودتر از ساعت ۱۶ رخ داده و تلاش های مردم محلی نتیجه نداده بود، اما با همکاری نیروهای نجات غریق هلال احمر حوالی ساعت ۱۷ و سی دقیقه دختر بچه از چاله بیرون آورده و تحویل اورژانس شد تا عملیات احیا در محل و اعزام به بیمارستان امام خمینی خاش بر روی کودک انجام شود اما با توجه به گذشت حدود ۲ ساعت از غرق شدگی، تلاش ها بی نتیجه بود.

وی گفت: با توجه به اینکه این حادثه در بیرون از شهر خاش رخ داده با هماهنگی دستگاههای مختلف خودروهای نجات غریق به محل اعزام شدند.

محمدامین میربلوچزهی رئیس شورای اسلامی روستای شوگه هم بیان کرد: با توجه به اینکه در این محل روستائیان به کار کشاورزی و دامداری مشغول و بچه های آنان نیز در اطراف پروژه های راه آهن در تردد هستند، انتظار می رود تابلوها و علائم خطر و هشدار نصب شود.

وی ادامه داد: در این منطقه علاوه بر تردد خودروهای سنگین شرکت راه آهن، حفر چاله های عمیق برای ایجاد پل ها، انفجارهای بزرگ برای نابود کردن کوهها و تپه ها از سوی شرکت راه آهن انجام می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید