خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  تجمع کارگران سد چم شیر گچساران

تجمع کارگران سد چم شیر گچساران

خبرگزاری هرانا – روز گذشته، شماری از کارگران “سد چم شیر” گچساران در اعتراض به ۱۱ ماه معوقات مزدی خود، در مقابل ساختمان فرمانداری این شهرستان، دست به تجمع زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، پرداخت نشدن ۱۱ ماه حقوق کارگران “سد چم شیر”،گچساران آغاز سال تحصیلی را به کام خانواده‌های این کارگران تلخ کرده است.

روز گذشته ۳۰ شهریورماه ۱۳۹۸، کارگران “سد چم شیر” در جلوی درب فرمانداری شهرستان گچساران تجمع کردند.

هر چند که دیگر تجمع در جلوی درب فرمانداری دردی را دوا نمی‌کند و با وعده‌های پوچ و توخالی این کارگران را با شرمندگی راهی خانه می‌کنند.

امروز پدارنی در جلوی درب فرمانداری مشاهده شد که برای گرفتن حق پایمال شده خود سرگردان بوده‌اند، پدرانی که تاکنون نتوانستند حتی دفتری برای فرزندان خود تهیه کنند و با شرمندگی روزها را سپری می‌کنند.

گفتنی است، کارگران سد چم شیر گچساران برای چندمین بار اعتراض خود را نشان دادند این کارگران قریب به ۱۱ماه است که حقوق دریافت نکرده‌اند و خواستار احقاق حق پایمال شده خود هستند.

 یکی از کارگران در این خصوص گفت: “۱۱ ماه است که حقوق دریافت نکرده‌ام، بچه شیرخواره و محصل در خانه دارم و  حالا که با آغاز سال تحصیلی تاکنون نتوانسته‌ام خرید را انجام بدهم”.

وی ادامه داد: “دیگر صبر ما کارگران به پایان رسیده و جلوی خانواده‌هایمان شرمنده شده‌ایم نه پای رفتن به خانه داریم و نه دیگر می‌توانیم کاری به پیش ببریم”.

می‌طلبد مسوولان شهرستان گچساران در راس نماینده، فرماندار فکری به حال این کارگران کنند چرا که با این گرانی اجناس و نداشتن قدرت خرید کام ماه مهر و آغاز سال تحصیلی را برای دانش آموزان و والدین تلخ کرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید