خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز جمعی از مالباختگان مجتمع تجاری آدینه در مقابل ساختمان استانداری رشت، شماری از کارگران کنتورسازی قزوین در مقابل دانشگاه بین المللی “امام خمینی” این شهر و  گروهی از کارگران رسمی شرکت نیشکر هفت تپه در مقابل ساختمان دفتر مدیریت این شرکت، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸، جمعی از مالباختگان مجتمع تجاری آدینه رشت، در اعتراض به برآورده نشدن مطالبات خود در مقابل ساختمان استانداری رشت دست به تجمع اعتراضی زدند.

گفتنی است که با وجود پیش فروش این مجتمع هنوز ساخت آن به پایان نرسیده و همین مساله باعث اعتراض خریداران مجموعه شده است.

تجمع کارگران کنتورسازی قزوین

به گزارش ایلنا، امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸، شماری از کارگران کنتورسازی قزوین در اعتراض به عدم دریافت مطالبات مزدی خود، برای پنجمین روز متوالی مقابل دانشگاه بین المللی “امام خمینی” قزوین دست به تجمع زدند.

کارگران خواستار پیگیری مجدانه مسئولان استان قزوین در خصوص تحقق مطالبات خود اعم از حقوق معوقه و سنوات شدند.

شرکت کنتورسازی قدیمی‌ترین شرکت سازنده کنتورهای برق در کشور است و کارگران این شرکت به دلیل مدیریت نادرست این مجموعه با مشکل مواجه شده‌اند.

تجمع کارگران نیشکر هفت تپه

به گزارش سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه، امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸، کارگران رسمی شرکت نیشکر هفت تپه که تعداد آنان بیشتر از  ۴۰۰ نفر بود، در اعتراض به عدم پرداخت دستمزد خود، دست از کار کشیده و در مقابل ساختمان دفتر مدیریت این شرکت، تجمع کردند.

کارگران علت اعتراض خود را عدم پرداخت دستمزد تیر ماه خود، عنوان کردند.

گفتنی است که این کارگران بعد از تجمع در مقابل دفتر مدیریت، اقدام به رفتن به داخل دفتر مالی کرده‌اند.

در این ارتباط اسدبیگی مدیر عامل شرکت هفت تپه، از طریق عوامل خود به کارگران گفته است که تا بعد از روز “عاشورا”  از پرداخت دستمزد تیر ماه خبری نیست.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید