خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  تایید مرگ پرابهام یک شهروند در اداره آگاهی خرمبید بر اثر ضرب و شتم

تایید مرگ پرابهام یک شهروند در اداره آگاهی خرمبید بر اثر ضرب و شتم

خبرگزاری هرانا – به دنبال فوت یک متهم در اداره پلیس آگاهی خرمبید، رئیس کل دادگستری استان فارس دستور پیگیری و بررسی پرونده را صادر کرد. طی روزهای گذشته گزارش‌هایی مبنی بر مرگ یک متهم به سرقت احشام در اداره پلیس خرمبید به دلیل “ضرب و شتم” منتشر شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، امروز چهارشنبه ۱۳ شهریورماه ۱۳۹۸، کاظم موسوی گفت: با تشکیل پرونده قضایی تحت نظر مقام قضایی علت فوت این متهم تا روشن شدن کامل موضوع پیگیری خواهد شد.

وی افزود: معاون قضایی ناظر بر حوزه قضایی خرمبید و مسئول دبیرخانه پرونده‌های مهم استان نظارت بر روند تحقیقات این پرونده را تا حصول نتیجه برعهده خواهد داشت.

رئیس کل دادگستری استان فارس همچنین گفت: در صورت محرز شدن هر گونه تخلف و اقدام غیر قانونی علیه حقوق شهروندی متوفی با مسببین حادثه در چارچوب قانون و بدون اغماض برخورد خواهد شد.

لازم به ذکر است که طی روزهای گذشته گزارش هایی مبنی بر فوت یک شهروند به نام “جواد خسروانیان” در اداره پلیس آگاهی شهر خرمبید بر اثر “ضرب و شتم” در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود. بر اساس این گزارش‌ها وی در تاریخ ۸ شهریورماه بازداشت شده است.

روز گذشته نیز خبرگزاری ایرنا با انتشار اطلاعیه ای پلیس فارس در این خصوص اعلام کرده بود: “فردی که به اتهام سرقت احشام توسط پلیس شهرستان خرم‌بید دستگیر و وضعیت مزاجی وی نامساعد بود پس از انتقال به بیمارستان فوت شده است”.

بر اساس این گزارش در بخشی از این اطلاعیه ادعا شده است: “در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در این شهرستان، ماموران انتظامی در اجرای دستور مقام قضائی در ۸ شهریورماه سال جاری موفق شدند یک نفر سارق را در بخش قادرآباد دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دهند که پس از انتقال متهم برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان، به صورت ناگهانی و به دلایل نامعلومی حال مزاجی  وی نامساعد می‌شود که بلافاصله به بیمارستان منتقل و در آنجا متاسفانه فوت می‌کند”.

شهرستان خرم بید به مرکزیت صفاشهر در شمال شیراز قرار دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید