خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه، گروهی از خریداران خودروهای ثبت نامی از شرکت رامک خودرو، در مقابل ساختمان استانداری فارس و یکی از رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، در مقابل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، امروز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸؛ گروهی از خریداران خودروهای ثبت نامی از شرکت رامک خودرو، در اعتراض به گرانی قیمت های اعلام شده، عدم تحویل خودرو و نسبت به برآورده ‌نشدن مطالبات‌شان، در مقابل ساختمان استانداری فارس، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

معترضان به علت عدم تحویل خودرو بعد از ۲.۵ سال از ساعت ۱۰ صبح با در دست داشتن بنرهای اعتراضی تجمع کردند.

تجمع یکی از رانندگان اخراج شده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

به گزارش سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، امروز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸؛ حسین کریمی سبزوار از رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه برای چندمین بار طی ماه جاری، در اعتراض به اخراج از کار، در مقابل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دست به تجمع و تحصن زد.

این شهروند در تحصن روز جاری با در دست داشتن شعارنوشته هایی، ضمن اعتراض به عدم پاسخگویی مسئولین، خواهان بازگشت به کار خود شد.

این راننده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، صبح روز یکشنبه ۱۳ مرداد ماه، در جریان تجمع و تحصن خود در اعتراض به اخراج از کار، در مقابل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسط نیروهای انتظامی بازداشت شده بود و در نهایت در همان روز پس از انتقال به دادسرای ناحیه ۱۰ تهران آزاد شد.

آقای کریمی سبزوار راننده اخراجی و از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد بعد از اعتصابات زمستان ۱۳۸۴ رانندگان شرکت واحد توسط کارفرما از کار اخراج شد و تاکنون علیرغم تلاش ها و پیگیری ها هنوز نتوانسته به کار خود برگردد.

رضا شهابی، حسن سعیدی، ناصر محرم زاده و فرحناز شیری از دیگر اعضای اخراجی سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه هستند که تاکنون موفق به بازگشت به کار نشده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید