خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  چهار مرد در باقرشهر به ربودن و تجاوز به زنی متهم شدند

چهار مرد در باقرشهر به ربودن و تجاوز به زنی متهم شدند

خبرگزاری هرانا – روز جاری رییس کلانتری باقرشهر تهران، از بازداشت چهار مرد متهم به تجاوز به خانم جوانی در این منطقه خبر داد و اعلام کرد خودرویی که ربودن قربانی به وسیله آن انجام شده بود نیز از همین باغ کشف شد و متهمان با تشکیل پرونده به مقامات قضایی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، امروز یکشنبه ۲۰ مردادماه ۱۳۹۸، داوود آقازاده، رییس کلانتری باقرشهر تهران، از بازداشت چهار مرد متهم به تجاوز به یک خانم جوان، در یکی از باغ‌های این محدوده خبر داد.

داوود آقازاده گفت:” زن جوان، در حالیکه بسیار بیقرار بود و به شدت گریه می‌کرد، درباره این اتفاق اظهار کرد که شب گذشته قصد بازگشت به خانه را داشته، که در منطقه افسریه باقرشهر، توسط چهار جوان که سوار یک خودرو پژو ۲۰۶ بودند و به همراه خود قمه و سلاح سرد داشته‌اند، ربوده شده است. این چهار نفر سپس، او را به باغی در همین محدوده برده‌اند و مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند”.

وی ادامه داد: ” زمانی که این شکایت طرح شد، ماموران بلافاصله رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و وارد عمل شدند. آنان با حضور به‌موقع در باغ، هر چهار نفر را در محل دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. خودرویی که ربودن  این خانم به وسیله آن انجام شده بود نیز، از همین باغ کشف شد و متهمان با تشکیل پرونده به مقامات قضایی معرفی شدند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید