خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  تعیین زمان جلسه دادگاه محمود صادقی، نماینده مجلس

تعیین زمان جلسه دادگاه محمود صادقی، نماینده مجلس

خبرگزاری هرانا – محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس، از تعیین زمان رسیدگی به پرونده خود در دادگاه کیفری کارکنان دولت خبر داد. به گفته آقای صادقی، اعلام جرم در کیفرخواست وی از طرف دادستان و دادیار جانشین دادسرای فرهنگ و رسانه تهران، دادستان شیراز، سازمان زندان ها، شکایت تعدادی از بورسیه ها و یک شاکی خصوصی صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز چهارشنبه ۲ مردادماه ۹۸، محمود صادقی از تعیین زمان جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده خود در دادگاه کیفری کارکنان دولت خبر داد.

وی در صفحه شخصی خود نوشت: “شنبه آینده جلسه رسیدگی به کیفرخواست صادره علیه اینجانب در دادگاه کیفری کارکنان دولت برگزار خواهد شد؛ ۱۵ عنوان اتهامی، شامل ۱۳ عنوان اعلام جرم از طرف دادستان و دادیار جانشین دادسرای فرهنگ و رسانه تهران، دادستان شیراز، سازمان زندان ها، شکایت تعدادی از بورسیه ها و یک شاکی خصوصی”.

در دی ماه سال ۹۵ سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس در تشریح مواردی که در رابطه با شکایت‌های طرح‌شده علیه محمود صادقی در این هیأت بررسی شد، گفته بود: «بر اساس پرونده های مربوط به این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، درباره پرونده بورسیه‌ها هفت نفر از آقای صادقی شکایت کردند و به این نتیجه رسید که با توجه به اینکه اظهارنظرهای صورت گرفته مربوط به پیش از زمان نمایندگی آقای صادقی بوده، بنابراین هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان صلاحیت تصمیم‌گیری ندارد و براین‌اساس پرونده به دادسرا ارجاع شد».

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید