خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران خدماتی و فضای سبز شهرداری منجیل

معوقات مزدی کارگران خدماتی و فضای سبز شهرداری منجیل

خبرگزاری هرانا – جمعی از کارگران خدماتی و فضای سبز شهرداری منجیل از عدم پرداخت چند ماه حقوق خود خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارگران خدماتی و فضای سبز شهرداری منجیل از عدم پرداخت چند ماه حقوق خود خبر دادند.

جمعی از کارگران خدماتی و فضای سبز شهرداری منجیل به بی‌توجهی مسئولان شهری نسبت به پرداخت مطالبات خود اعتراض کردند.

 مجموعه شهرداری منجیل حدود ۴۰ کارگر خدماتی و فضای سبز دارد که طی چند ماه گذشته دستمزد آنها به تاخیر افتاده است. به همین دلیل کارگران که با ادامه بی‌توجهی مسئولان شهری مواجه شده‌اند؛ به نشانه اعتراض امروز شنبه (۲۲ تیر ماه) در مقابل ساختمان اداره کار واقع در میدان تکاوران شهر منجیل تجمع کردند.

کارگران می‌گویند: در سال جاری چندین بار پیگیر مطالباتمان شده‌ایم. هر بار مسئولان شهری وعده پیگیری پرداخت مطالبات معوقه ما را می‌دهند اما در عمل هیچ اتفاقی نمی‌افتد و کارگران همچنان با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند.

به گفته آنها، کارگران خدماتی و فضای سبز شهرداری منجیل تحت مسئولیت یک شرکت پیمانکاری در سطح شهر مشغول کارند. پیمانکار علیرغم اینکه یک سال سنوات و عیدی سال ۹۷ کارگران را پرداخت نکرده، دستمزد ماه‌های فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری را به صورت علی‌الحساب ماهیانه ۷۰۰ هزار تا یک میلیون تومان پرداخت کرده است.

آنها می‌گویند: ما هنوز حقوق خرداد ماه خود را به صورت کامل دریافت نکرده‌ایم.

به گفته این کارگران، پیمانکار شهرداری منجیل همواره مدعی هستند که به دلیل پرداخت نشدن صورت وضعیت‌های مالی، امکان پرداخت به‌ موقع مزد کارگران را ندارند.

این کارگران با ابراز نگرانی از وضعیت بوجود آمده برای همکاران خود می‌گویند: از مسئولان شهری و شهرستانی می‌خواهیم با درک همه مشکلاتی که در نتیجه حضور پیمانکاران برای مجموعه کارگران شهرداری بوجود می‌آید، درخصوص پرداخت حداقل بخشی از مطالبات مزدی ما اقدام کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید