خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  پلمب ۳ واحد آلاینده محیط زیست در یزد

پلمب ۳ واحد آلاینده محیط زیست در یزد

خبرگزاری هرانا – سه واحد صنعتی آلاینده محیط زیست در شهرستان اشکذر در استان یزد با حکم قضایی تعطیل شدند. گفته می شود با توجه به شکایت های متعدد شهروندان مبنی بر آلایندگی هوا و بوی نامطبوع این واحدهای صنعتی، معاونت فرمانداری اشکذر پیشتر نسبت به پلمب این واحدها هشدار داده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، یک منبع آگاه با اعلام پلمب سه واحد صنعتی آلاینده محیط زیست در شهر اشکذر گفت: از مدت‌ها پیش بر اساس اعتراضات مردمی مبنی بر آلایندگی هوا، بوی نامطبوع و … تذکرات جدی و رسمی به سه واحد آلاینده صنعتی داده شد.

وی افزود: علیرغم تذکرات جدی متاسفانه این واحدها اقدام خاصی برای حل مشکلات محیط زیستی مجموعه خود نکردند و صبح امروز با حکم قضایی، این سه واحد تولید کاغذ و مواد شیمیایی تا اطلاع ثانونی و رفع موانع موجود تعطیل شدند.

گفته می‌شود که چندی قبل محمد شیبانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اشکذر با اشاره به برخورد جدی با متخلفان گفت: سه واحد تولیدی آلاینده در اشکذر پلمپ می‌شوند.

شیبانی افزود: سه واحد آلاینده در شهرک صنعتی نیکو اشکذر که منشا بوی مشمئز کننده در منطقه بودند و به اخطارهای قانونی مبنی بر رفع کانون‌های آلودگی خود اقدام نکردند جهت پلمپ به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.

وی ادامه داد: اخطارهای لازم به واحدهای تولیدی داده شده اما این سه واحد تولیدی به اخطارهای قانونی برای رفع آلودگی خود توجه و اقدام نکردند که برای پلمپ به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید