به گزارش رکنا، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: “حادثه ریزش دیوار در روستای «داش‌آغل» از توابع بخش سیمینه این شهرستان به مرگ یک کارگر جوان منجر شد”.

فواد هاشمی اظهار داشت: “این حادثه به آتش‌نشانی بوکان اطلاع داده شد که در پی آن یک گروه عملیاتی از آتش‌نشانان به محل حادثه در این روستا اعزام شدند”.

وی افزود: “در این حادثه یک کارگر ۳۵ ساله که به همراه یک کارگر دیگر در حال تخریب دیوار یک منزل مسکونی در این روستا بود دچار حادثه شده و جان خود را از دست داد”.

هاشمی اضافه کرد: “فرد دیگر نیز با کمک اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان دکتر قلی پور بوکان منتقل شد”.

این دومین حادثه از این دست است که در سال جاری در بوکان روی داده است.

در فروردین ماه سال جاری نیز در کوی مهندسین این شهر فروریختن یک دیوار در حال ساخت بر روی کارگر ۴۰ ساله‌ای جان وی را گرفت.

مرگ و مصدومیت ۳ کارگر در ملایر

به گزارش مهر، دو کارگر معدن بر اثر انفجار در محوطه کارخانه معدن سرمک ملایر جان باختند و یک کارگر دیگر نیز دچار مصدومیت شد.

رئیس هلال احمر ملایر با اشاره به فوت ۲ کارگر در معدن سرمک ملایر اظهار داشت: “انفجار گاز طبیعی در محوطه کارخانه معدن سرمک ملایر دو نفر کشته و یک نفر مجروح در پی داشت”.

حسن آبخو افزود: “این حادثه معدنی نبوده و درون معدن اتفاق نیفتاده بلکه در محوطه کارخانه گاز منتشر شده و متأسفانه بر اثر انفجار، این حادثه تلخ رخ داده است”.

وی گفت: “فرد مجروح نیز به بیمارستان منتقل شده است”.