خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  میلاد بحری با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

میلاد بحری با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – میلاد بحری، شهروند اهل خوزستان که پیشتر در تاریخ ۲۵ اردیبهشت‌ماه، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود، طی روز جاری با تودیع قرار وثیقه آزاد شد. این شهروند خوزستانی پس از بازداشت به بازداشتگاه اداره اطلاعات شهرهای شادگان و اهواز و نهایتاً به به بند عمومی زندان شیبان اهواز منتقل شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران،، امروز دوشنبه ۳ تیرماه ۱۳۹۸، با تودیع قرار وثیقه از زندان شیبان اهواز آزاد شد.

میلاد بحری، عکاس خوزستانی

این شهروند ۲۹ ساله که گفته می شود در زمینه پوشش خبری مناطق سیل زده خوزستان فعالیت داشته است روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه توسط نیروهای امنیتی در شهرستان شادگان بازداشت شده بود.

میلاد بحری پس از بازداشت به بازداشتگاه اداره اطلاعات شادگان و از آنجا به بازداشتگاه این نهاد در شهر اهواز و نهایتاً در تاریخ ۱۳ خردادماه به بند عمومی زندان شیبان این شهر منتقل شده بود.

پس از وقوع سیل تعداد زیادی از شهروندان خوزستانی عمدتا عرب در مناطق جنوبی خوزستان بازداشت شدند، هرانا پیشتر طی گزارشی هویت ده‌ها تن از بازداشت شدگان مورد اشاره را احراز کرده بود.

وقوع سیل در ایران در فروردین‌ماه سال جاری ابعاد گسترده‌ای به خود گرفت و در بسیاری از استان‌های کشور از جمله استان خوزستان خسارات جانی و مالی بسیاری بجا گذاشت.

سیل در نقاط مختلف ایران از ۲۶ اسفندماه آغاز شد و تا اواخر فروردین‌ماه در برخی مناطق ادامه یافت. در پی این سیل صدها نفر مجروح و ده‌ها تن جان باختند. عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران خسارت سیل اخیر در ایران را بین ۳۰ تا ۳۵ هزار میلیارد تومان اعلام کرده بود. او گفته ۲۵ استان و بیش از چهار هزار و ۴۰۰ روستا در کشور درگیر سیل شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید