خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸, 8th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ساعت ۱۹:۰۸:۵۴

    خانه  > slide, اندیشه و بیان, کارگران  >  بازداشت شدگان روز جهانی کارگر؛ کیوان صمیمی با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

بازداشت شدگان روز جهانی کارگر؛ کیوان صمیمی با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – کیوان صمیمی، سردبیر نشریه ایران فردا و از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر لحظاتی پیش با تودیع قرار وثیقه آزاد شد. وی در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ماه سال جاری به همراه ده ها تن دیگر از شرکت کنندگان توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود. مرضیه امیری، ندا ناجی و عاطفه رنگریز کماکان در بازداشت هستند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز دوشنبه ۲۷ خردادماه ۹۸، کیوان صمیمی، از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر با تودیع قرار وثیقه و تا پایان مراحل دادرسی از زندان اوین آزاد شد.

لازم به یادآوری است که روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸، همزمان با روز جهانی کارگر، ده‌ها تن از شرکت کنندگان در تجمع اعتراضی در مقابل ساختمان مجلس در پی ورود نیروهای امنیتی و به خشونت کشیده شدن این تجمع بازداشت شدند.

نیروهای امنیتی به همراه کیوان صمیمی، در تاریخ ۲۲ اردیبهشت به محل نشریه ایران فردا رفته و ضمن تفتیش محل بسیاری از اسناد و مدارک موجود از جمله هاردهای کامپیوتر را با خود برده بودند.

علیرغم آزادی تعدادی از بازداشت شدگان، تعدادی دیگر از جمله مرضیه امیری، عاطفه رنگریز و ندا ناجی کماکان تحت بازداشت هستند.

مرضیه امیری به بند عمومی منتقل شده و عاطفه رنگریز و ندا ناجی نیز در زندان قرچک ورامین کماکان در بازداشت هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید