خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  کودک آزاری؛ پسربچه ۴ ساله در پی ضرب و شتم به بیمارستان منتقل شد

کودک آزاری؛ پسربچه ۴ ساله در پی ضرب و شتم به بیمارستان منتقل شد

خبرگزاری هرانا – یک پسر بچه چهارساله اردستانی که در پی ضرب و شتم به شدت آسیب دیده بود، به یکی از بیمارستان های اصفهان منتقل شد. گفته می شود آثاری از خون مردگی در بدن این کودک چهار ساله مشاهده شده و وضعیت وی در حال حاضر نامناسب اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، امروز یکشنبه ۲۶ خردادماه ۱۳۹۸، مرضیه فرشاد، مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: گزارش کودک آزاری جسمی توسط مردم شهرستان اردستان به اورژانس اجتماعی (۱۲۳) اطلاع داده شد که بررسی این موضوع بلافاصله در دستور کار این نهاد قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی‌های صورت گرفته آثاری از خون مردگی در بدن این کودک چهار ساله به نام امین مشاهده شد که بنا به گفته پزشکان دچار آب آوردگی ریه بوده است.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان با بیان اینکه مادر و ناپدری این کودک نزدیک‌ترین افراد به این کودک بودند، گفت: به محض ترخیص این کودک از بیمارستان و بر اساس حکم قاضی در صورتی که صلاحیت خانواده وی تأیید نشود تحت پوشش بهزیستی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه کودک به یکی از بیمارستان‌های اصفهان منتقل شده است، ادامه داد: در زمان حال وضعیت کودک برای ترخیص از بیمارستان مناسب نیست.

لازم به یادآوری است که در بهمن ماه ۹۷، حبیب الله مسعودی فرید، معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفته بود که طی سال گذشته حدود یک میلیون تماس با اورژانس اجتماعی ۱۲۳ از سوی مردم گرفته شده که از این میان حدود ۱۱ هزار تماس در ارتباط با کودک آزادی بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید