خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  شناسایی و بازداشت پنج تن از گردشگران سد لفور

شناسایی و بازداشت پنج تن از گردشگران سد لفور

خبرگزاری هرانا – جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از بازداشت سه تن و شناسایی دو تن دیگر از گردشگران سد لفور سوادکوه و همچنین توقیف یک موتور چهار چرخ و ۲ فروند قایق در این ارتباط خبر داد. این بازداشت ها در پی انتشار عکس هایی از این گردشگران در سد لفور و دستور مستقیم دادستانی مازندران برای برخورد با این شهروندان صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز دوشنبه ۲۰ خردادماه ۱۳۹۷، حسن مفخمی شهرستانی گفت: در پی انتشار تصاویری در فضای مجازی مبنی بر وقوع ناهنجاری اجتماعی توسط افرادی در سد “لفور” شهرستان سوادکوه شمالی، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی  افزود: در این راستا، ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با همکاری ماموران انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۳ متهم اصلی این ناهنجاری شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به توقیف یک موتور چهار چرخ و ۲ فروند قایق در این ارتباط گفت: دو متهم دیگر این پرونده شناسایی شدند و تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد.

این بازداشت‎ها به دنبال انتشار عکس های چند گردشگر در حال قایقرانی در روز عید فطر در سد لفور سوادکوه و درخواست مقامات مختلف کشوری از نهادهای قضایی برای برخورد با آنها صورت گرفته است.

در پی این واکنش‌ها و درخواست‌ها، دادستان عمومی و انقلاب استان مازندران با “جرم” و “فحشا” خواندن اقدام گردشگران و کسانی که تصاویر آنها را منتشر کرده‌اند، گفت: دستگاه قضایی به ضابطان انتطامی دستور شناسایی این افراد را داده است و پس از شناسایی با این گردشگران خاطی برخورد قانونی خواهد شد.

سد لفور در شهرستان سوادکوه،‌ از توابع استان مازندران در شمال ایران قرار دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید