خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, کارگران  >  بازداشت شدگان روز جهانی کارگر؛ فرهاد شیخی با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

بازداشت شدگان روز جهانی کارگر؛ فرهاد شیخی با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – فرهاد شیخی، از بازداشت شدگان تجمع روز جهانی کارگر دقایقی پیش با تودیع قرار وثیقه و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شد. با آزادی وی کماکان ۴ تن دیگر به نام‌های کیوان صمیمی، مرضیه امیری، ندا ناجی و عاطفه رنگریز کماکان در بازداشت به سر می برد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از انصاف نیوز، امروز دوشنبه ۱۳ خردادماه ۹۸، فرهاد شیخی، از اعضای اتحادیه آزاد کارگران و از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر با تودیع قرار وثیقه و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شد.

ساعاتی پیش ناهید خداجو و حسن سعیدی دو تن دیگر از بازداشت شدگان تجمع روز جهانی کارگر نیز با تودیع قرار وثیقه و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شده بودند.

روز گذشته قرار بازداشت فرهاد شیخی و ناهید خداجو به قرار وثیقه و قرار بازداشت حسن سعیدی نیز به قرار وثیقه ۳۰۰ میلیون تومانی تبدیل شده بود. عاطفه رنگریز، ندا ناجی و مرضیه اکبری، دیگر بازداشت شدگان روز کارگر نیز با تمدید قرار بازداشت ۱۲ روزه مواجه شدند.

از وضعیت کیوان صمیمی، سردبیر مجله ایران فردا و از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر کماکان اطلاع دقیقی در دست نیست.

لازم به یادآوری است که روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸، همزمان با روز جهانی کارگر، ده‌ها تن از شرکت کنندگان در تجمع اعتراضی در مقابل ساختمان مجلس در پی ورود نیروهای امنیتی و به خشونت کشیده شدن این تجمع بازداشت شدند.

علیرغم آزادی تعدادی از بازداشت شدگان، تعدادی دیگر از جمله مرضیه امیری، کیوان صمیمی، عاطفه رنگریز و ندا ناجی کماکان تحت بازداشت هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید