خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز، جمعی از دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران در اعتراض به ادامه‌ی بازداشت مرضیه امیری، خبرنگار روزنامه‌ی شرق و از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر، گروهی از خریداران خودروهای ثبت نامی از گروه خودرو سازی سایپا و تعدادی از شهروندان ساکن شهرستان رامیان، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸؛ جمعی از دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، در اعتراض به ادامه‌ی بازداشت مرضیه امیری، خبرنگار روزنامه‌ی شرق و دانشجوی جامعه شناسی این دانشکده و از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر دست به تجمع زدند.

لازم به یادآوری است که روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸، همزمان با روز جهانی کارگر، ده‌ها تن از شرکت کنندگان در تجمع اعتراضی در مقابل ساختمان مجلس در پی ورود نیروهای امنیتی و به خشونت کشیده شدن این تجمع بازداشت شدند. علیرغم آزادی تعدادی از بازداشت‌شدگان، تعدادی دیگر کماکان تحت بازداشت هستند.

تجمع خریداران خودروهای ثبت نامی گروه خودرو سازی سایپا

به گزارش هرانا، امروز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸؛ گروهی از خریداران خودروهای ثبت نامی از گروه خودرو سازی سایپا، در مقابل ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت در تهران اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

معترضان دلیل تجمع خود را در اعتراض به گرانی قیمت های اعلام شده، عدم تحویل خودرو و نسبت به برآورده ‌نشدن مطالبات‌شان، عنوان کردند.

تجمع شهروندان ساکن شهرستان رامیان

به گزارش یول پرس، روز گذشته ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸؛ تعدادی از شهروندان ساکن شهرستان رامیان، به دنبال انتشار خبری مبنی برخبری مبنی بر آزار جنسی یک دختر دانش آموز توسط معلم ۶۰ ساله در روستای نارکلای شهرستان رامیان،، در مقابل ساختمان دادگستری این شهرستان تجمع کردند.

گفتنی است روز چهارشنبه هفته گذشته، منابع محلی استان گلستان خبری مبنی بر آزار جنسی یک دختر دانش آموز توسط معلم ۶۰ ساله در روستای نارکلای شهرستان رامیان، منتشر کردند که روز جاری مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان از بازداشت این معلم با شکایت خانواده دانش آموز، خبر داد.

اطلاعات دریافتی حاکی از حضور برخی خانواده های دانش آموزان مدرسه دخترانه روستای نارکلاته رامیان در روز گذشته مقابل دادگستری رامیان است که ضمن اعلام اعتراض خود، خواستار رسیدگی ویژه دستگاه های مربوطه در این زمینه شدند.

شهرستان رامیان یکی از شهرستان‌های استان گلستان است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید