خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  تجمع کارگران شرکت “متانیر” در تهران

تجمع کارگران شرکت “متانیر” در تهران

خبرگزاری هرانا – طی روز جاری، جمعی از کارگران شرکت مهندسی تعمیرات انتقال نیروی تهران (متانیر)، در اعتراض به تعدیل کارگران این شرکت و عدم رسیدگی به مطالباتشان، در مقابل ساختمان وزارت نیرو دست به تجمع زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از برق نیوز، امروز چهارشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، کارگران شرکت مهندسی تعمیرات انتقال نیروی تهران (متانیر) در مقابل ساختمان وزارت نیرو اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

این کارگران در پی مشکلات ناشی از تعدیل نیرو و مسائل حقوقی، این شرکت از هفته گذشته دست به تجمعات اعتراضی زده‌اند که بر اساس آنچه که معترضان اعلام کرده‌اند تاکنون به خواسته‌های آن‌ها توجهی نشده است.

مشکلات این کارگران مربوط به گذشته است. پرسنل “متانیر” یکبار دیگر نیز خردادماه ۹۷ مقابل وزارت نیرو دست به تجمع اعتراضی زده بودند که با شروع دور جدید اعتراضات به نظر می‌رسد مشکلات آن‌ها همچنان پابرجا بوده و وعده‌های قبلی محقق نشده است.

این معترضان روز چهارشنبه هفته گذشته نیز در مقابل ساختمان وزارت نیرو تجمع اعتراضی برگزار کرده بودند.

شرکت مهندسی تعمیرات انتقال نیروی تهران (متانیر) وظیفه تعمیرات و نگهداری خطوط انتقال و پست‌های فشارقوی زیر مجموعه برق منطقه‌ای تهران در سه استان تهران، البرز و قم را بر عهده دارد.

در ادامه تصویر لیست مطالبات و خواسته‌های معترضان و تصاویری از اعتراضات هفته گذشته و امروز در مقابل ساختمان وزارت نیرو می‌آید:

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید