خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > حقوق آکادمیک, کودکان  >  واژگونی وانت سرویس مدرسه دخترانه در بشاگرد / سه دانش آموز راهی بیمارستان شدند

واژگونی وانت سرویس مدرسه دخترانه در بشاگرد / سه دانش آموز راهی بیمارستان شدند

خبرگزاری هرانا – صبح امروز وانت سرویس مدرسه دخترانه در روستای سگرکن در دهستان گافر و پارامون شهرستان بشاگرد با ۱۲ دانش آموز واژگون شد. به گفته فرماندار شهرستان بشاگرد در این حادثه سه دانش آموز مصدوم و به بیمارستان سردشت منتقل شده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایسنا، صبح امروز وانت سرویس مدرسه دخترانه در روستای سگرکن در دهستان گافر و پارامون شهرستان بشاگرد واژگون و در این حادثه سه دانش آموز به بیمارستان سردشت منتقل شده اند.

در این گزارش به نقل از فرماندار شهرستان بشاگرد آمده است: صبح امروز وانت سرویس مدرسه دخترانه در روستای سگرکن در دهستان گافر وپارامون شهرستان بشاگرد میز بر اثر بریده شدن ترمز واژگون شد.

احمد محمودی با بیان اینکه در این وانت ۱۲ دانش آموز حضور داشتند، تصریح کرد: در حال حاضر سه دانش آموز مصدوم به بیمارستان سردشت منتقل شده و مابقی سرنشینان سالم و مشکلی ندارند.

بنا بر این گزارش، جاده‌های روستایی شهرستان بشاگرد صعب‌العبور بود و نمی‌توان از مینی‌بوس جهت جابه‌جایی دانش‌آموزان استفاده کرد این در حالی است که طبق قانون استفاده از خودروهای غیر سواری برای سرویس دانش‌آموزان مورد تائید آموزش‌وپرورش نیست.

بشاگرد یکی از شهرستان‌های استان هرمزگان واقع در جنوب ایران است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید