خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  آزار و اذیت جنسی یک کودک ۱۲ ساله توسط دو مرد در تهران

آزار و اذیت جنسی یک کودک ۱۲ ساله توسط دو مرد در تهران

خبرگزاری هرانا – دو مرد به بهانه اینکه ترقه مجانی دارند یک پسر ۱۲ ساله را در دستشویی پارکی در تهران حبس کرده و او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار دادند. در پی مراجعه خانواده این کودک به اداره پلیس و شکایت از این افراد، یکی از متهمین دستگیر شده و تحقیقات پلیس برای بازداشت متهم دوم نیز در جریان است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از روزنامه ایران، شب دوشنبه ۲۷ اسفندماه ۱۳۹۷، مرد جوانی به همراه پسر ۱۲ ساله‌اش به اداره شانزدهم پلیس تهران مراجعه و از دو مردی که پسرش را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بودند شکایت کرد.

در روند رسیدگی به این پرونده، پسر ۱۲ ساله به مأموران پلیس گفت: دلم می‌خواست برای روز چهارشنبه سوری ترقه داشته باشم، اما پول نداشتم. به همین دلیل به سراغ چند دستفروشی که در بساط‌شان ترقه داشتند رفتم تا از آنها ترقه مجانی بگیرم اما اغلب آنها با درخواستم مخالفت کردند تا اینکه یکی از فروشندگان ترقه قبول کرد تا به من ترقه مجانی بدهد. اما گفت ترقه‌هایش در انباری قرار دارد که انتهای پارک است. پس از آن به همراه او به انتهای پارک رفتیم که با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و بعد هم داخل یکی از دستشویی‌های پارک حبسم کرد. لحظاتی بعد هم دوستش به سراغم آمد و مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند.

بر اساس این گزارش با طرح این شکایت و توضیحات این کودک، بازپرس سهرابی از شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران دستور شناسایی و دستگیری دو دستفروش را صادر کرد. چند روز بعد کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران با توجه به اطلاعات پرونده  و تحقیقات‌شان موفق شدند هویت یکی از متهمان را شناسایی و او را دستگیر کنند.

متهم پس از دستگیری و طی بازجویی گفت: همدستم کارتن‌خواب است و از محل زندگی او خبری ندارم. آن شب وقتی فهمیدم که دوستم پسری را در داخل دستشویی حبس کرده وسوسه شده بودم به سراغ پسر ۱۲ ساله رفتم و او را مورد آزار و اذیت قرار دادم.

با اعترافات متهم، تحقیقات کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت برای دستگیری همدست او ادامه دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید