خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران در ۲ واحد صنفی

معوقات مزدی کارگران در ۲ واحد صنفی

خبرگزاری هرانا – کارگران شاغل در صنایع مفتولی تاکستان ار معوقات مزدی خود خبر دادند و گفتند که به غیر از ۴ ماه معوقات مزدی مربوط به آبان، آذر، دی و بهمن ماه سال جاری، عیدی سال ۹۷ را نیز طلبکاریم. بنا بر خبری دیگر کارگران شاغل در شرکت ساختمانی آژند مجری پروژه ساخت نیروگاه زباله سوز نوشهر نیز از معوقات مزدی پنج ماهه خود خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارگران شاغل در صنایع مفتولی تاکستان معوقات مزدی ۴ ماهه دارند.

کارگران «صنایع مفتولی تاکستان» که جدا از دستمزد اسفند ماه جاری بابت ۴ ماه مزد پرداخت نشده از کارفرمای خود طلبکارند، گفتند: “معادل سه ماه از مجموع ۷ ماه معوقات مزدی خود را دریافت کردند. این اتفاق عصر روز گذشته و زمانی اتفاق افتاد که درست یک روز قبل جلسه‌ای در خصوص وضعیت کارخانه و پرداخت مطالبات کارگران از سوی کارفرما و تعدادی از مسئولان شهرستانی برگزار شده بود”.

این کارگران که شمار آن‌ها به حدود ۵۰ نفر می‌رسد، در توضیح مابقی مطالبات خود می‌گویند: “در حال حاضر آنها به غیر از ۴ ماه معوقات مزدی مربوط به آبان، آذر، دی و بهمن ماه سال جاری، عیدی سال ۹۷ را نیز طلبکاریم”.

شهرستان تاکستان یکی از شهرستان‌های استان قزوین است.

معوقات مزدی کارگران نیروگاه زباله‌سوز نوشهر

به گزارش تابناک، کارگران شاغل در شرکت ساختمانی آژند مجری پروژه ساخت نیروگاه زباله سوز نوشهر از معوقات مزدی خود خبر دادند.

کارگران شرکت ساختمانی آژند مجری پروژه ساخت نیروگاه زباله سوز نوشهر به مدت پنج ماه است که حقوقی دریافت نکردند و از مسئولان خواستند تا نسبت به مطالبه خود که حقوق معوقه عنوان شده، رسیدگی کنند.

علی امانی شهردار نوشهر مدعی شد: “از منابع داخلی ۲۵۰ الی ۳۰۰ میلیون تومان از بدهی کارگران ساختمانی نیروگاه زباله‌سوز پرداخت خواهد شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید