خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت ۴۰ ماساژور در خراسان رضوی توسط نیروی انتظامی

بازداشت ۴۰ ماساژور در خراسان رضوی توسط نیروی انتظامی

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی گفته است که ۴۰ شهروند که اقدام به ماساژ و تبلیغ آن در فضای مجازی می کردند، طی عملیات های جداگانه ای در مشهد دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خبرگزاری صداوسیما، امروز دوشنبه ۱۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷، رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی از شناسایی بیش از ۲۰۰ فقره انواع تبلیغات با عنوان ماساژ درمانی در فضای مجازی و دستگیری ۴۰ ماساژور خبر داد.

امید نودهی، رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی هدف این افراد از ماساژدرمانی را “فعالیت غیراخلاقی” خوانده و گفته است: شناسایی و دستگیری این افراد  در دستور کار مرکز اطلاعات فضای مجازی پلیس امنیت خراسان رضوی قرار گرفت.

وی همچنین با بیان اینکه بیشتر این افراد را جوانان ۲۲ تا ۳۲ ساله تشکیل می دهند، مدعی شد:  با بررسی به عمل آمده مشخص شد تمامی خطوط تلفن همراهی که این افراد با استفاده از آنها اقدام به برقراری ارتباط با مشتری های خود می کنند، جعلی است و با استفاده از شناسنامه و یا کارت ملی افراد غیر خریداری شده است.

تحمیل سبک زندگی و مبارزه با آنچه “سبک غربی” زندگی خوانده میشود از نخستین سالهای عمر حکومت جمهوری اسلامی در ایران محل کشمکش بین شهروندان و حکومت بوده است.

این تحمیل شیوه در حالی است که اعلامیه جهانی حقوق بشر در ماده ۳ چنین بیان می کند: هر فردی حق زندگی، آزادی و امنیت شخصی دارد و در اصل ۱۲ نیز آمده نباید در زندگی خصوصی، امور خانوادگی، اقامتگاه یا مکاتبات هیچ‌کس مداخله‌های خودسرانه صورت گیرد یا به شرافت و آبرو و شهرت کسی حمله شود. در برابر چنین مداخله‌هایی برخورداری از حمایت قانون حق هر شخصی است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید