خبرگزاری هرانا

    خانه  > حقوق آکادمیک, سایر گروهها, کودکان  >  مصدومیت یک دانش آموز بر اثر شلیک تفنگ بادی توسط فرمانده یک پایگاه بسیج در قزوین

مصدومیت یک دانش آموز بر اثر شلیک تفنگ بادی توسط فرمانده یک پایگاه بسیج در قزوین

خبرگزاری هرانا – یک دانش آموز ۱۴ ساله در قزوین بر اثر شلیک تفنگ بادی توسط فرمانده یک پایگاه بسیج از ناحیه پا زخمی شد و به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، روز جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷، در یک اردوی دانش آموزی در امامزاده ظهیر قزوین، بر اثر شلیک تفنگ بادی به سمت یک دانش آموز توسط فرمانده یک پایگاه بسیج، این دانش آموز ۱۴ ساله از ناحیه پا آسیب دید.

بر اساس این گزارش پدر این دانش آموز گفته است: فرزندم پس از حضور در مراسم غبارروبی گلزار کشته شدگان جنگ به اردوی امامزاده ظهیر قزوین می‌رود که مسئول پایگاه بسیج به آنان اعلام می‌کند شلوغ نکنید و گرنه با اسلحه شلیک می‌کنم که متأسفانه این اتفاق رقم می‌خورد و یک ساچمه به پایش اصابت می‌کند.

وی به عدم اطلاع حادثه به اورژانس اشاره کرد و افزود: بعد از آسیب فرزندم، پایش را با لنگی می‌بندند و تا اتمام اردو که پسرم خونریزی داشت در مینی بوس می‌ماند و زمانی که به منزل آمد، وی را سریعاً به بیمارستان ۲۵۶ تختخوابی رازی منتقل کردیم که امشب عمل جراحی می‌شود.

ولی دانش آموز تصریح کرد: فرمانده حوزه پایگاه بسیج مدنظر، اعلام کرده که مجوزی برای اردو صادر نشده بود که این موضوع پیگیری می‌شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید