خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷, 21st of June 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ ساعت ۰:۱۵:۴۰

    خانه  > اصناف, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۵ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۵ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه، جمعی از کارگران قطار شهری اهواز، جمعی از تاکسی داران شهرستان بوکان، جمعی از خریداران خودروهای ثبت نامی از گروه های خودروسازی سایپا و ایران خودرو، جمعی از شهروندان و فعالان محیط زیست در شهرستان بهبهان و جمعی از پرسنل شرکت تراورس اندیمشک در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷، جمعی از کارگران قطار شهری اهواز در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات مزدی ۱۸ ماهه خود، اقدام به برگزاری تجمع کردند.

شماری از کارگران پروژه ساخت قطار شهری اهواز گفتند که در ادامه اجتماعات اعتراضی روزهای گذشته، بازهم شماری از همکاران آن‌ها در مقابل ساختمان قطار شهری تجمع کردند.

کارگران گفتند: “طلب مزدی آن‌ها مربوط به ۱۸ ماه گذشته است و از شهریور ماه سال گذشته (۹۶) مطالبات مزدی آنها به تاخیر افتاده است”.

به نقل از کارگران پروژه ساخت قطار شهری اهواز  که تحت مسئولیت شرکت پیمانکاری کیسون مشغول کارند، اعتراضات صنفی اخیر آن‌ها از چندین ماه پیش آغاز شده است؛ اما تا این لحظه مدیران شرکت پاسخ قانع کننده‌ای برای آن‌ها نداشته‌اند”.

بر اساس این اظهارات در پروژه ساخت قطار شهری اهواز حدودا ۲۰۰ کارگر مشغول کارند که به بی‌توجهی مسئولان قطار شهری و شرکت پیمانکاری کیسون در پرداخت  مطالبات مزدی‌شان معترضند.

تجمع تاکسی داران بوکان

به گزارش هرانا، امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷، جمعی از تاکسی داران شهرستان بوکان در اعتراض به برآورده نشدن مطالباتشان، در مقابل ساختمان اداره تاکسیرانی در این شهر تجمع کردند.

تجمع خریداران خودروهای ثبت نامی سایپا

به گزارش هرانا، امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷، جمعی از خریداران خودروهای ثبت نامی از گروه های خودرو سازی سایپا و ایران خودرو در اعتراض به گرانی قیمت‌های اعلام شده، عدم تحویل خودرو و نسبت به برآورده ‌نشدن مطالبات‌شان، در مقابل ساختمان وزارت صنعت معدن و تجارت در تهران اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

تجمع شهروندان و فعالان محیط زیست شهرستان بهبهان

به گزارش هرانا، امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷، جمعی از شهروندان و فعالان محیط زیست شهرستان بهبهان در اعتراض به ادامه فعالیت پروژه گردشگری تنگ تکاب و انتقال آب کارون، اقدام به برگزاری تجمع کردند.

تجمع پرسنل شرکت تراورس در اندیمشک

به گزارش هرانا، امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷، جمعی از پرسنل شرکت تراورس اندیمشک در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات مزدی ۴ ماهه خود، اقدام به برگزاری تجمع کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید