خبرگزاری هرانا

    خانه  > حقوق آکادمیک, کودکان  >  مرگ چهارمین دانش آموز مصدوم در حادثه رانندگی بردسکن

مرگ چهارمین دانش آموز مصدوم در حادثه رانندگی بردسکن

خبرگزاری هرانا – چهارمین دانش آموز مصدوم در حادثه رانندگی که بیستم آبان‌ماه در بردسکن استان خراسان رضوی رخ داده بود، شب گذشته جان خود را از دست داد. گفته می‌شود وی که تنها دانش‌آموز بازمانده این حادثه بوده ضریب هوشیاری حدود ۴ الی ۶ درصد داشته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایسنا، شب یکشنبه ۷ بهمن ماه ۹۷، چهارمین دانش آموز مصدوم در حادثه رانندگی بردسکن استان خراسان رضوی جان خود را از دست داد.

مدیر آموزش و پرورش بردسکن گفت: متأسفانه چهارمین دانش‌آموز مصدوم در حادثه رانندگی که ماه گذشته در بردسکن رخ داد، شب گذشته فوت کرد.

غلامحسین غفوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: مهدی جهانی‌فر دانش‌آموز کلاس پنجم که در این حادثه به شدت مجروح شده بود و وضعیت جسمانی خوبی نداشت، پس از حادثه در بیمارستان نیشابور بستری شد اما به علت این که حال وی وخیم بود به بیمارستان مشهد انتقال یافت.

وی افزود: ضریب هوشیاری مصدوم حدود ۴ الی ۶ درصد بود که چند روز گذشته، پزشکی در یکی از بیمارستان‌های شهر ساری قرار شد، این دانش‌آموز را مداوا کند؛ پس از انتقال مصدوم توسط خانواده‌اش متأسفانه شامگاه گذشته این دانش‌آموز درگذشت.

غفوری بیان کرد: در حادثه خونباری که ساعت ۱۲ و ۳۸ دقیقه ظهر بیستم آبان‌ماه اتفاق افتاد، متأسفانه چهار دانش‌آموز از آموزشگاه پسرانه حاج مؤمن بردسکن در بلوار ۱۳ آبان که پس از تعطیل شدن از مدرسه عازم منازل خود بودند، به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند که دو نفر از آنان روز بعد از حادثه و نفر سوم ۲۲ آبان ماه و چهارمین نفر شب گذشته فوت کردند.

لازم به ذکر است روز شنبه ۶ بهمن ماه نیز در همین استان و در حوالی منزل آباد مشهد در پی واژگونی سرویس مدرسه سه دانش آموز دختر و یک دانش آموز پسر مقطع دبستان مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

پیشتر نیز در تاریخ ۲۶ دی‌ماه ۱۳۹۷، رئیس اورژانس بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان از واژگونی یک سرویس مدرسه در مسیر کرمان به “اختیار آباد” با کشته شدن یک دانش آموز و مجروح شدن ۶ تن دیگر خبر داده بود.

پیش از این در تاریخ ۲۵ دی‌ماه سال جاری نیز فرمانده پلیس راه قلعه گنج از مجروح شدن چهار دانش آموز بر اثر واژگونی سرویس مدرسه در نزدیکی روستای چاه باغ شهرستان قلعه گنج در استان کرمان خبر داده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید