خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز پنجشنبه، جمعی از کارگران پتروشیمی سایت ۲ عسلویه، جمعی از معلمان مدارس حمایتی استان یزد در مقابل ساختمان اداره آموزش و پرورش این شهر و جمعی از کارگران قطار شهری کرمانشاه در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز پنجشنبه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۷، کارگران پتروشیمی سایت ۲ عسلویه، در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات مزدی خود، برای سومین روز متوالی در محل کار اقدام به برگزاری تجمع کردند.

کارگران پتروشیمی بوشهر چند روزی‌ست که در اعتراض به سر می‌برند. این کارگران که چند ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند، می‌گویند پیمانکار علیرغم تسویه با مدیریت پتروشیمی، معوقات آنها را نپرداخته است.

روابط عمومی پتروشیمی بوشهر نیز در همین رابطه گفت: “پروژه پتروشیمی بوشهر به اتمام رسیده و این شرکت با تمامی پیمانکاران تسویه نموده است. لذا تجمع کارگران در پتروشیمی بوشهر صرفا به دلیل عدم انجام تعهدات پیمانکاران نسبت به کارگران صورت گرفته است”.

کارگران پتروشیمی بوشهر با اعلام نارضایتی از عملکرد پیمانکاران می‌گویند: “مدیریت پتروشیمی به عنوان کارفرمای مادر باید ما را یاری دهد و مطالبات ما را از پیمانکار بگیرد”.

اعتراض چند روزه معلمان مدارس حمایتی در یزد

به گزارش هرانا، امروز پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷، جمعی از معلمان مدارس حمایتی استان یزد برای ششمین روز متوالی در مقابل ساختمان اداره آموزش و پرورش ناحیه یک این شهر، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

معترضان دلیل تجمع خود را، اعتراض به عدم امنیت شغلی و بیمه ناقص و ناکارآمد خود عنوان کردند.

تجمع کارگران قطار شهری کرمانشاه

به گزارش هرانا، امروز پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷، جمعی از کارگران قطار شهری کرمانشاه، در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات مزدی ۷ ماهه خود، اقدام به برگزاری تجمع کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید