خبرگزاری هرانا

    خانه  > حقوق آکادمیک, کودکان  >  شهرستان قلعه گنج؛ مجروح شدن ۴ دانش آموز در حادثه واژگونی سرویس مدرسه

شهرستان قلعه گنج؛ مجروح شدن ۴ دانش آموز در حادثه واژگونی سرویس مدرسه

خبرگزاری هرانا –  فرمانده پلیس راه قلعه گنج از مجروح شدن چهار دانش آموز بر اثر واژگونی سرویس مدرسه در نزدیکی روستای چاه باغ شهرستان قلعه گنج در استان کرمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، سروان ابوذر شیخی پور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه امروز ﺳﻪشنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۷، یک دستگاه سرویس مدرسه روستای چهل منی قلعه گنج دچار واژگونی شد، اظهار کرد: این حادثه منجر به مجروح شدن چهار نفر از دانش آموزان شد.

وی با اشاره به اینکه این سرویس مدرسه در مسیر انتقال دانش آموزان به مرکز شهر قلعه گنج دچار سانحه شد، ادامه داد: این حادثه در نزدیکی روستای چاه باغ رخ داد.

شیخی پور عدم توجه به جلو و رعایت نکردن سرعت مطمئنه را دلیل وقوع حادثه گفته شده ذکر کرد و گفت: این سرویس مدرسه خودروی سواری پژو پارس بود.

به گفته فرمانده پلیس راه قلعه گنج مجروحان این حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند.

شهرستان قلعه گنج در جنوب استان کرمان به فاصله ۴۰۰ کیلومتری از مرکز استان واقع شده‌است.

پیش‌تر در تاریخ ۱۵ دی ماه سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع حادثه تصادف سرویس دانش آموزان در تهران با یک دستگاه خودروی نیسان خبر داد و گفت در این حادثه ۴ دانش آموز و یک نفر دیگر مصدوم شدند.

در تاریخ ۹ دی‌ماه نیز در پی سقوط سرویس حامل دانش‌آموزان مدرسه‌ای در صومای برادوست ارومیه ۵ دانش آموز مصدوم و به بیمارستان منتقل شده بودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید