خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  ایرج محمدی در میاندوآب بازداشت شد

ایرج محمدی در میاندوآب بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – ایرج محمدی، زندانی امنیتی سابق و شهروند اهل میاندوآب، روز گذشته در پی احضار به اداره اطلاعات این شهر به آنجا مراجعه کرده و بازداشت شده است. آقای محمدی امروز به مقر اداره اطلاعات ارومیه منتقل شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، دیروز یکشنبه ۲۳ دی‌ماه ۱۳۹۷، ایرج محمدی در پی مراجعه به اداره اطلاعات شهرستان میاندوآب بازداشت و امروز به اداره اطلاعات ارومیه منتقل شده است.

پدر ایرج محمدی در گفتگو با گزارشگر هرانا ضمن تایید این خبر گفت: “دو روز پیش به از طرف اداره اطلاعات میاندوآب با ایرج تماس گرفتند و گفتند فردا به اداره اطلاعات مراجعه کند نیم ساعت با شما کار داریم. آقای محمدی دیروز به اداره اطلاعات رفتند اما بعد از چند ساعت هیچ خبری از وی نشد. من علیرغم سالخوردگی و بیماری به آنجا رفتم و سعی کردم جویای وضعیتش شوم، اما اجازه ندادند حتی به محل اداره نزدیک شوم. امروز هم خانواده با اداره اطلاعات میاندوآب تماس گرفتند ولی به آنها گفته‌اند که ایرج به اداره اطلاعات ارومیه منتقل شده است”.

تا لحظه تنظیم این خبر از دلایل بازداشت ایرج محمدی هیچ اطلاعی در دست نیست.

لازم به یادآوری است که ایرج محمدی در مهرماه سال ۸۶ به اتهاماتی امنیتی به تحمل ۱۰ سال حبس در تبعید محکوم شد و در مردادماه سال جاری با پایان دوران محکومیت از زندان تبریز آزاد شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید