خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  بازداشت دو شهروند توسط نیروهای امنیتی در تهران

بازداشت دو شهروند توسط نیروهای امنیتی در تهران

خبرگزاری هرانا – عصر روز دوشنبه، دو شهروند به نامهای آرشام رضایی و محمد حسین‌ زاده توسط نیروهای امنیتی در تهران بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند. گفته می‌شود پس از بازداشت مامورین به همراه آرشام رضایی جهت تفتیش به خانه پدری وی رفته اند. پیگیری خانواده این دو تن تاکنون نتیجه ای در پی نداشته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز دوشنبه ۱۷ دی‌ماه ۹۷، آرشام رضایی و محمد حسین‌زاده توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده‌اند.

یک منبع نزدیک به خانواده آرشام رضایی به گزارشگر هرانا گفت: “پس از بازداشت این دو تن، نیروهای امنیتی به همراه آرشام ساعت ۱۰ شب گذشته به منزل پدری وی رفته و محل را مورد تفتیش قرار داده‌اند. آرشام به خانواده خود گفته بود که به شدت توسط مامورین مورد ضرب و شتم قرار گرفته؛ به طوری که به سختی قادر به ایستادن بوده است”.

وی همچنین افزود: “علیرغم پیگیری خانواده آرشام و محمد تاکنون خبری از فرزندانشان به دست نیاورده‌اند و مراجعه آنها به دادسرای اوین و مراجع دیگر نتیجه‌ای در پی نداشته است؛ از این رو در نگرانی از وضعیت مبهم فرزندانشان به سر می‌برند”.

به گفته این منبع مطلع تنها پاسخ مسئولین در دادسرا این بوده که خودشان تا چند روز آینده تماس خواهند گرفت.

از دلایل بازداشت این افراد تاکنون اطلاعی در دست نیست.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید