خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷, 16th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ساعت ۲۰:۱۰:۳۶

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  عسل محمدی با قرار وثیقه آزاد شد

عسل محمدی با قرار وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – عسل محمدی، دانشجوی رشته داروسازی واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد تهران روز جاری با قرار وثیقه و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شد. این فعال کارگری در تاریخ ۱۳ آذرماه، توسط نیروهای امنیتی و در منزل شخصی در تهران بازداشت و به بازداشتگاه اداره اطلاعات اهواز منتقل شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز شنبه ۱۵ دی‌ماه ۹۷، عسل محمدی، فعال کارگری و دانشجوی داروسازی واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد تهران با قرار وثیقه آزاد شد.

بک منبع نزدیک به خانواده عسل محمدی به گزارشگر هرانا گفت: “وثیقه چند روز پیش برای ایشان صادر شده بود، با این حال پس از پیگیری چند روزه خانواده خانم محمدی و تامین وثیقه ۴۰۰ میلیون تومانی روز جاری تا پایان مراحل دادرسی آزاد شد”.

در تاریخ ۱۳ آذر ۹۷، عسل محمدی، در منزل شخصی در تهران توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به بازداشتگاه اداره اطلاعات اهواز منتقل شده بود.

از عسل محمدی مطالبی در حمایت از کارگران در سایت‌های مختلف منتشر شده است. خانم محمدی در هفته‌های پیش از بازداشت یادداشت‌هایی در حمایت از اعتراضات کارگران نیشکر هفت‌تپه و فولاد اهواز نوشته بود.

طی ماه‌های اخیر همزمان با تجمعات گسترده کارگران معترض و فعالین کارگری در شهرهای مختلف به خصوص در استان خوزستان موج جدیدی از افزایش فشار به صورت احضار، بازجویی و بازداشت این فعالین شکل گرفته بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید