خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > حقوق آکادمیک, کودکان  >  تصادف سرویس مدرسه با نیسان و مصدومیت ۴ دانش آموز

تصادف سرویس مدرسه با نیسان و مصدومیت ۴ دانش آموز

خبرگزاری هرانا – سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع حادثه تصادف سرویس دانش آموزان در تهران با یک دستگاه خودروی نیسان خبر داد و گفت در این حادثه ۴ دانش آموز و یک نفر دیگر مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور در مورد جزئیات این حادثه گفت:” وقوع  حادثه تصادف در ساعت ۷ و ۳۸ دقیقه صبح امروز در محل خیابان خزانه بخارایی روبه‌روی خروجی ترمینال جنوب به سامانه ۱۱۵ اعلام شد و بلافاصله دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند”.

خالدی در ادامه با بیان اینکه تصادف بین مینی‌بوس ون که سرویس دانش‌آموزان مدرسه بود با یک دستگاه نیسان باری به وقوع پیوسته بود افزود: در این حادثه ۴ دانش آموز و یک نفر دیگر مصدوم شدند که همه مصدومان به بیمارستان اعزام شدند.

اسامی مصدومان این حادثه:

مهدی عزیزی، ۱۵ ساله: انتقال به بیمارستان شهدای هفتم تیر (دانش آموز)

رضا سجادی، ۱۴ ساله: انتقال به بیمارستان شهدای هفتم تیر (دانش آموز)

محمد صادق نجفی، ۱۴ ساله: انتقال به بیمارستان بهارلو (دانش آموز)

علی شایسته مهر، ۱۳ ساله: انتقال به بیمارستان بهارلو (دانش آموز)

سید محسن میر شجاعی، ۴۵ ساله: انتقال به بیمارستان بهارلو

بر اساس گزارشی دیگر به گفته علیرضا قنادان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران این سرویس تحت نظارت این سازمان نبوده و امسال نظارت بر فعالیت سرویس های مدارس بر عهده آموزش و پرورش بوده است.

پیشتر نیز در تاریخ ۹ دی‌ماه در پی سقوط سرویس حامل دانش‌آموزان مدرسه‌ای در صومای برادوست ارومیه ۵ دانش آموز مصدوم و به بیمارستان منتقل شده بودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید