خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران شاغل در شرکت حفاری شمال

معوقات مزدی کارگران شاغل در شرکت حفاری شمال

خبرگزاری هرانا – کارگران شاغل در شرکت حفاری شمال از عدم پرداخت معوقات مزدی خود خبر دادند. این کارگران می‌گویند که “دستمزد بالغ بر سه هزار کارگر شاغل در این شرکت هنوز پرداخت نشده‌ است. در هفته گذشته تجمع صنفی برگزار کردیم و خواستار پرداخت دستمزدها شدیم اما هیچ جواب روشنی نگرفتیم”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارکنان شرکت حفاری شمال از عدم پرداخت دستمزد خود انتقاد دارند.

این کارکنان می‌گویند: “دستمزد بالغ بر سه هزار کارگر شاغل در این شرکت هنوز پرداخت نشده‌ است؛ همه کارگران، چه کارگران عملیاتی که روی سکوهای نفتی کار می‌کنند و چه کارکنان ستادی، نگران این وضعیت هستند”.

این کارگران با بیان اینکه بعد از آمدن مدیرعامل جدید در اواخر آبان ماه، امیدوار شدیم که شاید اوضاع بهبود پیدا کند، می‌گویند: “امروز در مورد این امیدواری تردید داریم؛ اکنون در روزهای پایانی آذرماه به سر می‌بریم اما هنوز دستمزد آبان ماه پرداخت نشده است”.

از قرار معلوم، طلب تعدادی از پیمانکاران طرف قرارداد با این شرکت که در اهواز مشغول به کار هستند نیز پرداخت نشده است.

کارگران عملیاتی این شرکت که در سکوهای اهواز مشغول به کار هستند، می‌گویند: “در هفته گذشته تجمع صنفی برگزار کردیم و خواستار پرداخت دستمزدها شدیم اما هیچ جواب روشنی نگرفتیم”.

خاتمی (مدیر روابط عمومی حفاری شمال) در رابطه با معوقات مزدی کارگران این شرکت گفت: “کار پرداخت دستمزدها در حال انجام شدن است و انشالله ظرف هفته آینده پرداخت‌ها آغاز می‌شود”.

وی با تاکید بر اینکه مشکلات پرداختی حل خواهد شد، افزود: “جای هیچ نگرانی نیست”.

خاتمی در ارتباط با تجمع کارگران شاغل در سکوی اهواز گفت: “چنین تجمعی برگزار نشده؛ کارگران ممکن است اختلاف عقیده و نظر با مدیریت مجموعه داشته باشند اما این اختلاف‌ها با بحث و گفتگو حل خواهد شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید