خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه 9 دسامبر 2018, 22nd of November 2019      آخرين بروز رسانی در 2018/12/09 ساعت 21:05:48

    خانه  > اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  تعیین وقت جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات آریاسب باوند و مهی زاده پشت پناه

تعیین وقت جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات آریاسب باوند و مهی زاده پشت پناه

خبرگزاری هرانا – جلسه دوم رسیدگی به اتهامات مطروحه علیه آریاسب باوند زندانی سیاسی محبوس در بند ۴ زندان اوین و مهی زاده پشت پناه، روز سه‌شنبه ۲۰ آذرماه در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی صلواتی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایرنا، آریاسب باوند در ۲۱ بهمن سال ۹۶ در هنگام ورود به کشور بازداشت و هم اکنون در بند ۴ زندان اوین نگهداری می‌شود.

“تشکیل گروه با هدف اقدام علیه امنیت کشور، اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه کشور، فعالیت تبلیغی علیه نظام و نشر اکاذیب” از اتهامات مطروحه علیه آریاسب باوند در کیفرخواستی است که دادستانی برای او صادر کرده است.

بر اساس گزارش ایرنا، مهی زاده پشت پناه، دیگر متهم این پرونده نیز سال گذشته به همراه آریاسب باوند در حین ورود به کشور بازداشت شده است.

«مدیریت گروه‌ها و کانال‌های وابسته به حزب اتحاد شورای استان‌ها و عضویت در گروه‌های برانداز ضد امنیتی» دو اتهام این متهم در کیفرخواست صادره است.

بر اساس این گزارش پرونده این دو متهم که خبرگزاری ایرنا از آنها تحت عنوان “دو عنصر ضد انقلاب” نام برده است، برای رسیدگی به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی صلواتی ارسال شده که پیشتر یک جلسه آن برگزار شده و قرار است طبق تاریخ اعلام شده از سوی دادگاه، جلسه دوم محاکمه، روز سه شنبه هفته جاری یعنی ۲۰ آذر برگزار شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید