خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, 21st of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ ساعت ۲۰:۲۲:۳۳

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر ساختمانی در شهرستان بابل

مرگ یک کارگر ساختمانی در شهرستان بابل

خبرگزاری هرانا – سخنگوی اورژانس بابل از کشته شدن یک کارگر بر اثر سقوط از طبقه هفتم ساختمانی نیمه کاره در این شهرستان خبر داد. ایران در زمینه‌ی رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از روابط عمومی سازمان اورژانس بابل، روز جمعه ۱۶ آذرماه، یک کارگر ساختمانی به دلیل سقوط از ساخمانی نیمه کاره کشته شد.

غلام نیا روشن سخنگوی اورژانس بابل گفت: “دیروز جمعه در ساعت ۸:۳۸ دقیقه صبح طی گزارشی به مرکز دیسپج سازمان اورژانس بابل مبنی بر سقوط کارگر ساختمانی در میدان اوقاف جنب کتابخانه شهید نجاریان گزارش شد”.

وی افزود:”پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز دیسپج سازمان اورژانس بابل تکنسین‌های پایگاه رضی کلا را به محل حادثه اعزام کرد”.

غلام نیا روشن گفت: “در این حادثه کارگر ۲۰ ساله ساختمانی متاسفانه به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی کار از طبقه ۷ ام به پایین سقوط کرد؛ که به دلیل شدت جراحات و خونریزی فاقد علائم حیاتی بود و تلاش‌های تکنسین‌های اورژانس برای احیا ثمری نداشت.

وی افزود: “مصدوم را با این حال به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند و تلاش‌های کادر درمانی بیمارستان هم برای احیا ثمری نداشت”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید