خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  دادگاه تجدید نظر ۷ عضو حزب اتحاد ملت برگزار شد

دادگاه تجدید نظر ۷ عضو حزب اتحاد ملت برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه، دادگاه تجدیدنظر هفت فعال سیاسی اصلاح‌طلب برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، آذر منصوری درباره آخرین وضعیت پرونده هفت عضو اتحاد ملت طی یادداشتی توضیحاتی ارایه کرد.

در یادداشت آذر منصوری آمده است: “امروز هفتم آذر ۹۷، دادگاه انقلاب بعد از جلسه دادگاه تجدید نظر در کنار وکلای خوب و همراه ما در این پرونده، آقایان دکتر حسین آبادی، دکتر خندان، دکتر بابایی و وکیل جوان خوب کشورمان آقای حجت کرمانی که از زمان تشکیل این پرونده همه توان خود را برای دفاع از ما (هفت نفر) بکار گرفتند. خداوند بر عزتشان بیفزاید”.

امروز در جلسه دادگاه تجدیدنظر دلایل اعتراض به رأی حکم دادگاه بدوی ارائه شد و قرار شد لایحه دفاعیه هر یک از ما هفت نفر نیز به دادگاه ارائه شود.

هفت نفر: “محمدرضا خاتمی، محسن صفایی فراهانی، حسین کاشفی، محمد نعیمی پور، علی شکوری راد و آذر منصوری”.

لازم به یادآوری است که پیشتر حجت کرمانی وکیل جمعی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب از ارائه لایحه تجدیدنظرخواهی موکلان خود به دادگاه خبر داده بود و گفته بود که لایحه درخواست تجدیدنظر به حکم اولیه موکلانم یعنی خانم آذر منصوری و آقایان محمدرضا خاتمی، حمیدرضا جلائی‌پور و حسین کاشفی را تقدیم دادگاه کردم.

گفتنی است که است که از ۷ چهره اصلاح‌طلب ۶ نفر به یکسال حبس تعزیری محکوم شده‌اند و محمد نعیمی‌پور در این میان به ۲ سال حبس تعزیری محکوم شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید