خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  فقر؛ خودکشی یک مرد پس از به قتل رساندن همسر و دخترش

فقر؛ خودکشی یک مرد پس از به قتل رساندن همسر و دخترش

خبرزاری هرانا – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت که پدر خانواده پس از قتل همسر و دختر ۹ ساله با شلیک اسلحه سوزنی، به زندگی خود نیز پایان داد. این مقام انتظامی اظهار کرد که در تحقیقات فنی و تخصصی پلیس مشخص شد، پدر خانواده به علت فقر مالی دست به این اقدام زده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کاووس محمدی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس بیان کرد: “با اعلام گزارشی مبنی بر وقوع قتل در محله سر میدان شهرستان فیروزآباد، بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند”.

وی افزود: “ماموران شهرستان فیروزآباد با ورود به منزل با اجساد غرق در خون یک مرد، یک زن و یک دختر ۹ ساله مواجه شدند”.

این مقام انتظامی با بیان اینکه بلافاصله پس از هماهنگی قضائی اجساد به پزشک قانونی انتقال داده شدند، افزود: “در تحقیقات فنی و تخصصی پلیس مشخص شد، پدر خانواده به علت اعتیاد و فقر مالی با شلیک اسلحه سوزنی پس از به قتل رساندن همسر و دختر ۹ ساله اش، به زندگی خود نیز پایان داده است”.

در تاریخ ۱۵ شهریورماه سال جاری نیز زنی در استان ایلام بر اثر فقر و نداری اقدام به خوردن قرص برنج می‌کند و بعد از اعزام به بیمارستان و ناامید شدن پزشکان از بهبودی وی، مرد خانواده که طاقت این مصیبت را ندارد نیز اقدام به خوردن قرص برنج کرده و هر دو جان خود را از دست دادند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید