خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  صدور کیفرخواست متهمان پرونده نصب بنر سربازان در شیراز؛ بازداشت چهار نفر از متهمان پرونده

صدور کیفرخواست متهمان پرونده نصب بنر سربازان در شیراز؛ بازداشت چهار نفر از متهمان پرونده

خبرگزاری هرانا – دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت که کیفرخواست برای متهمان پرونده نصب بنر سربازان در شیراز صادر شد و با دستور بازپرس پرونده چهار نفر از عوامل مرتبط با این موضوع بازداشت شدند و تحقیقات از آن‌ها انجام شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، صالحی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس با اشاره به صدور کیفرخواست برای عاملان پرونده نصب بنر سربازان گفت: “پس از انتشار این مطلب در فضای مجازی پرونده‌ای در دادسرای شیراز تشکیل و تحقیقات در این رابطه آغاز شد”.

وی از دستگیری دو نفر دیگر از دست اندرکاران طراحی این بنر خبر داد و گفت: “پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شیراز با نظارت مستقیم دادستان در شعبه ویژه بازپرسی رسیدگی شد”.

دادستان شیراز تصریح کرد: “با توجه به مطرح شدن این موضوع به دستور بازپرس پرونده چهار نفر از عوامل مرتبط با این موضوع بازداشت شدند و تحقیقات از آن‌ها انجام شد”.

وی با اشاره به اینکه با مرتکبان در چارچوب قانون و با قاطعیت برخورد خواهد شد، بیان کرد: “این پرونده پس از تکمیل تحقیقات با صدور کیفرخواست برای متهمان به اتهام تبلیغ علیه نظام به دادگاه ارسال شد”.

لازم به ذکر است که پیشتر دادستان شیراز از بازداشت سه نفر در این خصوص خبر داده بود.

در بیلبورد شهرداری شیراز تصاویر سربازان اسرائیلی به جای سربازان ایرانی استفاده شده بود،

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید