خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  احضار مجدد و ممانعت از حضور پرستو صالحی در اماکن عمومی

احضار مجدد و ممانعت از حضور پرستو صالحی در اماکن عمومی

خبرگزاری هرانا – پرستو صالحی، بازیگر سینما و تلویزیون که در مردادماه سال جاری به واحد نظارت و پیگیری قوه قضاییه احضار و به دلیل صحبت‌های انتقادی خود نسبت به اوضاع کشور بازجویی شده بود، پس از احضار و بازجویی مجدد در مهرماه می گوید نیروهای امنیتی در چند وقت اخیر از حضور وی در اماکن عمومی جلوگیری می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، پرستو صالحی، بازیگر سینما و تلویزیون جهت پاره‌ای توضیحات، مجددا احضار و بازجویی شد.

پرستو صالحی با انتشار ویدئویی این خبر را اعلام کرده و گفت: “پس از احضار اول من در مردادماه، در تاریخ ۱۰ مهرماه دوستان مجددا من را جهت پاره‌ای از توضیحات در خیابان خواجه عبدالله انصاری حوالی سید خندان احضار کردند که قرار بود این جلسه اطلاع رسانی نشود. اما در چند وقت اخیر به دلایل امنیتی و به صورت پی در پی از حضور من در افتتاحیه‌ها و اماکنی که مردم حضور دارند جلوگیری می‌شود”.

وی در پایان صحبت‌های خود افزود: “من چه خطر امنیتی می‌توانم داشته باشم. من بازی نکنم. من حرف نزنم. چگونه خرج خود را دربیاورم. چگونه زندگی کنم”.

لازم به یادآوری است، پرستو صالحی در تاریخ ۲۸ مردادماه نیز به دنبال احضار تلفنی در واحد نظارت و پیگیری قوه قضاییه بازجویی شد. دلیل این احضار و بازجویی صحبت‌های انتقادی وی نسبت به اوضاع کشور عنوان شد.

به گفته وی دلیل احضارش پست‌های صفحه اینستاگرامش بوده است. خانم صالحی طی چند ماه اخیر به بحث درباره مواردی مانند اختلاس، قیمت دلار، زندانیان سیاسی، کودک‌آزاری، تجاوز و قرارداد دریای خزر پرداخته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید