خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷, 22nd of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ ساعت ۱۳:۱۱:۰۴

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  یک مرد همدانی خودسوزی کرد/ ماجرای خودسوزی یک زن در مشهد

یک مرد همدانی خودسوزی کرد/ ماجرای خودسوزی یک زن در مشهد

خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت که مرد ۳۷ ساله‌ای در شهر همدان مقابل چشمان خانواده همسرش خود را به آتش کشید و به علت شدت سوختگی پس از گذشت ۲ روز جان سپرد. بنابرخبری دیگر، زن ۴۴ ساله ای در مشهد به دلیل نامعلومی، اقدام به خودسوزی کرد و در بیمارستان بستری شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از برنا، فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: “این مرد پس از بروز اختلاف خانوادگی با همسرش، به در خانه پدر همسرش مراجعه کرده و پس از یک مشاجره لفظی بنزین را بر روی خود پاشیده و خودسوزی کرد”.

وی اضافه کرد: “همسایه ها که شاهد این درگری لفظی و خودسوزی بودند بی درنگ اقدام به خاموش کردن وی و انتقال مصدوم به بیمارستان کردند”.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان بیان کرد: “فرد یاد شده به علت شدت سوختگی پس از گذشت ۲ روز جان سپرد با این وجود پرونده برای بررسی بیشتر در اختیار مرجع قضایی قرار گرفته است”.

ماجرای خودسوزی یک زن

به گزارش خراسان، زن ۴۴ ساله ای در مشهد به دلیل نامعلومی، اقدام به خودسوزی کرد و در بیمارستان بستری شد.

این زن جوان که به منزل خواهرش در بولوار طبرسی جنوبی رفته بود به دلیل نامعلومی و با ریختن بنزین، خود را در حیاط منزل مسکونی به آتش کشید.

ماموران اورژانس بلافاصله این زن را در پی تماس های مردمی به بیمارستان امام رضا منتقل کردند.

گزارش ها حاکی است، مصدوم این حادثه که در بخش سوختگی بستری شده است، حدود ۴۰ درصد سوختگی دارد.

بنابر گزارش خراسان، در پی وقوع این حادثه، بلافاصله نیروهای کلانتری میرزاکوچک خان مشهد نیز با صدور دستوری از سوی سرهنگ علایی (رئیس کلانتری میرزاکوچک‌خان) عازم محل حادثه شدند و به تحقیق در این باره پرداختند.

شوهر خواهر مصدوم درباره چگونگی وقوع حادثه گفت که «سهیلا» که خواهر همسرم است چند روز قبل به دلیل اختلافات خانوادگی تهدید به خودسوزی کرده بود که امروز به منزل ما آمد و در میانه راه از یک فروشگاه لوازم ارتباطی، مقداری بنزین خریداری کرده بود که در راه پله های منزل مسکونی ما، خود را به آتش کشید!

گزارش خراسان حاکی است، در عین حال با صدور دستوری از سوی قاضی سیدجواد حسینی (معاون دادستان مشهد) تحقیقات پلیس درباره چگونگی وقوع حادثه و همچنین انگیزه این زن از اقدام به خودسوزی درحالی ادامه دارد که برخی افراد مدعی هستند سقف منزل اجاره ای این زن در پی بارندگی های اخیر چکه می کرد اما صاحبخانه توجهی به اعتراض های این زن نداشت و او با عصبانیت به منزل خواهرش رفته بود تا مشکلات خود را حل کند!

با وجود این بررسی ها درباره کشف حقیقت ماجرا آغاز شده است!

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید