خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست, سایر گروهها  >  مجروح شدن یک محیط‌بان در استان اصفهان

مجروح شدن یک محیط‌بان در استان اصفهان

خبرگزاری هرانا – محیطبان یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان با پرتاب سنگ توسط متخلفان شکار وصید، از ناحیه سرمجروح و مصدوم شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، مرتضی جمشیدیان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان در این باره اعلام کرد: “در جریان دستگیری متخلفان شکار و صید در منطقه شکار ممنوع حنای سمیرم، داریوش جعفری از محیط بانان یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان با پرتاب سنگ توسط متخلفان شکار و صید از ناحیه سر مجروح و مصدوم شد و به بیمارستان انتقال یافت که پس ازطی مراحل درمانی از بیمارستان مرخص شد”.

وی گفت: “این متخلفان شکار وصید که تعداد آنها دو نفر بود در منطقه شکار ممنوع حنا اقدام به صید بازهای شکاری می کردند که پس از شناسایی توسط محیط بانان، با پرتاب سنگ باعث مصدومیت و مجروحیت محیط بان یگان حفاظت محیط زیست استان شده و سپس متواری شدند”.

وی افزود: “از این متخلفان سه پرنده دلیجه و یک کبوتر که از انها برای طعمه استفاده می شد کشف و ضبط شد”.

جمشیدیان با بیان اینکه در این عملیات خود نیز حضور داشتم و چندین سنگ نیز در این درگیری به من برخورد کرد افزود: “با همکاری مراجع قضایی دو متخلف متواری شناسایی شدند”.

لازم به اشاره است که روز گذشته نیز محیط‌بان اداره حفاظت محیط زیست مرودشت در حین گشت کنترل منطقه حفاظت شده بهشت گمشده با اصابت گلوله از ناحیه مچ پای چپ مجروح به بیمارستان اعزام شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید