خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  کودک آزاری؛ قتل دختر ۱۲ ساله در تهران

کودک آزاری؛ قتل دختر ۱۲ ساله در تهران

خبرگزاری هرانا – دختر ۱۲ ساله‌ای در تهران توسط پدر خود به قتل رسید. پدر مقتول در اظهاراتش اعتراف کرد که روز حادثه پس از جر و بحث با دخترش، چند ضربه به سر او زده و سپس وی را خفه کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، پدر عصبانی پس از ۸ روز، سکوت را شکست و به قتل دختر ۱۲ ساله اش اعتراف کرد.

۲۵ شهریور امسال مأموران پلیس راه‌آهن در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند دختر دوازده‌ ساله‌ای در بیمارستان بهارلو به کام مرگ فرو رفته و شواهد نشان از مشکوک بودن مرگ این دختر دارد.

دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی دشتبان از شعبه ۱۰ دادسرای امور جنایی تهران ‌همراه تیم تشخیص هویت آگاهی در بیمارستان حاضر و مشغول تحقیقات درباره مرگ این دختر شدند.

بررسیهای اولیه نشان داد که آثار خفگی روی گردن و ضربات روی سر این دختر وجود دارد و وی به‌قتل رسیده است به این ترتیب تحقیقات از پدر مقتول در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و وی در اظهاراتش به بازپرس گفت: “کارمند هستم و شب قبل (۲۴ شهریور) در شیفت شب مشغول کار بودم، صبح (۲۵ شهریور) به خانه بازگشتم اما هرچه زنگ خانه را زدم کسی پاسخگو نبود که با کلید در را باز کردم و به‌محض ورود به خانه با وضعیت بی‌رمق دخترم مواجه شدم، سپس دخترم را سوار بر خودرو کرده و به‌سرعت به بیمارستان منتقل کردم اما دخترم جان باخته بود”.

مادر این دختر نیز در اظهاراتش به بازپرس گفت که در زمان حادثه در خانه نبوده و برای ثبت‌نام دخترش در مدرسه از خانه خارج شده بود.

در ادامه تحقیقات جسد دختر برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و بررسی‌ها در این رابطه با این پرونده ادامه داشت که پدر مقتول به قتل دخترش اعتراف کرد.

پدر مقتول در اظهاراتش اعتراف کرد که روز حادثه پس از جروبحث با دخترش، چند ضربه به سر او زده و سپس وی را خفه کرده است.

بنا به این گزارش، تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید