خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  علی اکبر جوانفکر آزاد شد

علی اکبر جوانفکر آزاد شد

خبرگزاری هرانا – مهران عبدالله‌پور وکیل مدافع علی‌اکبر جوانفکر از آزادی وی خبر داد و گفت که موکلم بعد از پرداخت مبلغ چهار و نیم میلیون جزای نقدی آزاد شد. عبدالله‌پور در خصوص بازداشت صبح امروز موکلش اظهار کرد “موکلم به دلیل عدم پرداخت جزای نقدی در رابطه با پرونده‌ای مربوط به دو سال قبل و به اتهام نشر اکاذیب و توهین به مسئولان بازداشت شده بود”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، مهران عبدالله‌پور در خصوص بازداشت صبح امروز علی‌اکبر جوانفکر اظهار کرد: “وی به دلیل عدم پرداخت ۴.۵ میلیون تومان جزای نقدی در رابطه با پرونده‌ای مربوط به دو سال قبل و به اتهام نشر اکاذیب و توهین به مسئولان بازداشت شد”.

وی افزود: “موکلم در این رابطه درخواست اعسار ارایه کرده بود که توانایی پرداخت مبلغ ۴.۵ میلیون تومان را ندارد”.

وکیل‌مدافع جوانفکر تصریح کرد: “مبلغ جزای نقدی ۴.۵ میلیون تومانی موکلش از طریق دوستان ایشان پرداخت و دستور آزادی وی صادر شد”.

بر اساس این گزارش، علی‌اکبر جوانفکر صبح امروز (یک شنبه) توسط ماموران از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه و به علت بدهی بازداشت شده بود.

علی‌اکبر جوانفکر (زادهٔ ۱۳۳۸ در تهران) مدیرعامل خبرگزاری ایرنا، مدیر موسسه مطبوعاتی ایران و مشاور مطبوعاتی و رسانه‌ای محمود احمدی‌نژاد در دوران تصدی شهرداری تهران و ریاست جمهوری بوده. وی همچنین از مدیران میانی خبرگزاری جمهوری اسلامی بوده‌است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید