خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, بهداشت و محیط زیست  >  یوسف فرهادی بابادی، فعال محیط زیست مجددا به دادگاه احضار شد / سند

یوسف فرهادی بابادی، فعال محیط زیست مجددا به دادگاه احضار شد / سند

خبرگزاری هرانا – یوسف فرهادی بابادی، فعال محیط زیست با شکایت مجدد دکتر عابدی نماینده اصفهان به شعبه ۱۱۸ دادگاه کیفری ۲ اصفهان احضار شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، یوسف فرهادی بابادی، عضو کمپین مردمی حمایت از زاگرس مهربان و از فعالان مخالف انتقال آب کارون با شکایت مجدد دکتر عابدی، نماینده اصفهان در تاریخ ۱۹ شهریورماه به شعبه ۱۱۸ دادگاه کیفری ۲ اصفهان احضار شد.

این فعال محیط زیست روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ با تودیع وثیقه آزاد شد. وی پیشتر در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه با ارسال احضاریه از سوی دادگاه و پیرو یک تماس تلفنی از سوی دادستانی استان چهارمحال و بختیاری در خصوص انتشار مطالبی در کانال صدای پای آب که عمدتا پیرامون مخالفت با انتقال آب و انتقاد از شیوه حکمرانی آب در کشور است، به دادگاه احضار شده بود.

همچنین گفتنی است که این احضاریه به دلیل شکایت اعضای مجمع نمایندگان اصفهان و به اتهام “نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی” صادر شده بود.

پیشتر یک منبع نزدیک به یوسف فرهادی به گزارشگر هرانا گفت این فعال محیط زیست در دفاع از خود گفته بود: “وقیحانی ما را به نشر اکاذیب متهم می کنند که با آمار سازی‌های کذب و دروغ در صدد غارت کارون تحویل یک سرزمین سوخته به مردم هستند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید