خبرگزاری هرانا

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  اسیدپاشی به همسر سابق/ عامل اسیدپاشی امروز در اردبیل خودکشی کرد

اسیدپاشی به همسر سابق/ عامل اسیدپاشی امروز در اردبیل خودکشی کرد

خبرگزاری هرانا – خانمی که دو سال گذشته از همسرش طلاق گرفته بود توسط او مورد اسیدپاشی قرار گرفت. دادستان اردبیل با اعلام این خبر گفت “شوهر قبلی این خانم بعد از این که از قصد همسر سابقش برای ازدواج مجدد آگاه می‌شود اقدام به اسیدپاشی می‌کند که در این حادثه همسر سابقش دچار سوختگی شدید شده و هم‌اکنون به تبریز اعزام شده است و عامل اسیدپاشی نیز پس از ارتکاب این جرم اقدام به خودکشی کرده که در نهایت سبب فوت وی شده است”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تابناک، دادستان اردبیل گفت: “عامل اسیدپاشی امروز در اردبیل اقدام به خودکشی کرد و در نهایت سبب فوت وی شد”.

ناصر عتباتی اظهار داشت: “ماجرای اسیدپاشی امروز مربوط به زن و شوهری است که دو سال گذشته از همدیگر طلاق گرفته و حضانت دو فرزند این اشخاص به زن واگذار شده است”.

وی با اشاره به این که دلیل اصلی اسیدپاشی امروز مربوط به تصمیم زن برای ازدواج مجدد بوده است افزود: “شوهر قبلی این خانم بعد از این که از قصد همسر سابقش برای ازدواج مجدد آگاه می‌شود اقدام به اسیدپاشی می‌کند که در این حادثه همسر سابقش دچار سوختگی شدید شده و هم‌اکنون به تبریز اعزام شده است”.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: “عامل اسیدپاشی نیز پس از ارتکاب این جرم اقدام به خودکشی کرده که در نهایت سبب فوت وی شده است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید