خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  صدور حکم حبس، تبعید و محرومیت از داشتن موبایل برای یک متهم

صدور حکم حبس، تبعید و محرومیت از داشتن موبایل برای یک متهم

خبرگزاری هرانا – صادق حسنوند رئیس شعبه ۱۱۲ کیفری ۲ کرج گفت “فردی که با گرفتن عکس‌های مختلف در حالت برهنه و با در دست داشتن قمه و قداره مردم را به خشونت و درگیری تحریک می‌کرد، به یک سال حبس، جریمه نقدی و تبعید به یکی از مناطق محروم سیستان و بلوچستان و همچنین ممنوعیت از داشتن هر نوع خط تلفن همراه برای مدت دو سال محکوم شد”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، رئیس شعبه ۱۱۲ کیفری ۲ کرج گفت که حکم محکومیت متهمی که با گرفتن عکس‌های مختلف در حالت برهنه و با در دست داشتن قمه و قداره مردم را به خشونت و درگیری تحریک می‌کرد صادر شد.

صادق حسنوند از صدور حکم متهمی که وی آن را از “شرورهای فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام” خواند، خبر داد و گفت: “دادگاه متهم به نام «مصطفی.ت» که دارای سوابق متعدد کیفری بود به اتهام تحریک به اعمال خشونت‌آمیز در فضای مجازی برگزار شد”.

وی درباره پرونده توضیح داد: “این متهم با گرفتن عکس‌های مختلف در حالت برهنه و با در دست داشتن قمه و قداره و سپس انتشار آن در صفحه خود مردم را به خشونت و درگیری تحریک می‌کرد”.

رئیس شعبه ۱۱۲ کیفری ۲ کرج بیان کرد: “پس از بررسی‌ها، این فرد که توسط پلیس امنیت استان البرز شناسایی و بازداشت شده بود به یک سال حبس، جریمه نقدی و تبعید به یکی از مناطق محروم سیستان و بلوچستان و همچنین ممنوعیت از داشتن هر نوع خط تلفن همراه برای مدت دو سال محکوم شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید