خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  آزار و اذیت یک پسربچه خردسال در جنوب تهران/ متهم دستگیر شد

آزار و اذیت یک پسربچه خردسال در جنوب تهران/ متهم دستگیر شد

خبرگزاری هرانا – کودک هشت ساله‌ای که برای باز پس دادن یک امانتی از خانه خارج شده بود قربانی تعرض و آزار و اذیت یک فرد شد. قاضی دادگاه کیفری یک استان تهران در مورد این پرونده گفت “فردی که از خانواده خودش نیز طرد شده بود، این کودک بیچاره را با زور به محل خلوت (یک خرابه کوچک) در همان نزدیکی‌های خانه می‌برد و به طرز وحشیانه‌ای به او تعرض و پس از آن او را رها می‌کند”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، یک ماه قبل بود که خانواده‌ای نگران و مضطرب به دادگاه کیفری شماره یک استان تهران مراجعه کرده و در مقابل قاضی شعبه دوازدهم پرده از رازی هولناک برداشتند.

اعضای این خانواده مدعی شدند فرزند هشت ساله آنها از سوی یک فرد لاابالی مورد تعرض و آزار و اذیت واقع شده و سپس در خرابه‌ای رها شده است.

قاضی دادگاه کیفری یک استان تهران در مورد این پرونده گفت: “پیرو توصیه‌های قبلی و متاسفانه عدم توجه کافی و لازم خانواده‌ها به توصیه‌هایی که مطرح کرده‌اند و کرده‌ایم، همچنان موجب قربانی شدن کودکان، حتی در میان اقشار متوسط و بالاتر از نظر فرهنگی و اجتماعی سهل انگاری والدین است”.

وی ادامه داد: “اخیرا از سوی خانواده ای که در یک زندگی آرام و حتی پدرشان مشغول به فعالیت های فرهنگی و علمی بوده است شکایتی مطرح شد که در آن کودک هشت ساله هنگام ظهر جهت انجام کاری به بیرون از منزل و اتفاقا نزدیک به همسایگی خودش می رود تا یک امانتی را تحویل دهد و برگردد”.

در همین فاصله کوتاه؛ در حالیکه شاید پدر و مادر مطمئن بودند که حادثه ای پیش نخواهد آمد، یک فردی که از خانواده خودش نیز طرد شده بود، این کودک بیچاره را با زور به محل خلوت (یک خرابه کوچک) در همان نزدیکی های خانه می برد و به طرز وحشیانه ای به او تعرض و پس از آن او را رها می کند.

این قاضی دادگاه افزود: “کل این ماجرا در عرض چند دقیقه بیشتر طول نکشید اما آسیبی که به این کودک و خانواده او وارد شده است قابل محاسبه نیست”.

این در حالی است که از آنجایی که این حادثه سر ظهر واقع شده بود و تردد در آن زمان از بقیه ساعت ها کمتر است، هیچ فردی نیز مزاحم عمل شنیع مرد متجاوز نشده بود.

وی ادامه داد: “گرچه متهم این پرونده نیز بازداشت موقت است ولی خانواده کودک و خودش همچنان در اضطراب و شوک ناشی از این حادثه هستند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید