خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام, گزارش تصویری  >  دو زندانی در ملاءعام در مشهد اعدام شدند/ گزارش تصویری

دو زندانی در ملاءعام در مشهد اعدام شدند/ گزارش تصویری

خبرگزاری هرانا – صبح امروز ۲ متهم به قتل “ندا” دختر بچه ۶ ساله مشهدی و “محمدحسین” پسربچه ۱۰ ساله مشهدی در ملاءعام در مشهد اعدام ‌شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، قاضی حسن حیدری معاون دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز استان خراسان‌رضوی از اعدام ۲ متهم به قتل کودکان مشهدی صبح امروز در مشهد خبر داد.

سرهنگ آقابیگی فرمانده انتظامی شهرستان مشهد نیز در مراسم اجرای حکم با بیان اینکه متهم به قتل ۴۱ ساله‌ی دختر خردسال مشهدی با نام ندا و متهم به قتل “محمدحسین” پسر ۱۰ ساله مشهدی اعدام شدند، اظهار داشت: “امروز شاهد اجرای حدود الهی هستیم، از یک سو مردم ما طعم عدالت را می‌چشند اما از سوی دیگر باید با فرهنگ‌سازی از بروز چنین اقداماتی جلوگیری شود”.

مادر ندا دختر ۶ ساله مشهدی که در مراسم اجرای حکم متهم به قتل فرزندش حضور داشت، پس از اعدام متهم گفت: “از روزی که این اتفاق افتاد بیشتر مراقب فرزندانم هستم.

اوایل امسال بود که خبر قتل و آزار و اذیت دختر بچه‌ ۶ ساله در مشهد منتشر شد؛ میوه فروش ۴۱ ساله که دارای ۳ فرزند خردسال است، به قتل و آزار و اذیت دختر ۶ ساله‌ای به نام «ندا» در مشهد اعتراف کرد‌.

میوه‌فروش پیش از این در بازسازی صحنه قتل اینگونه شرح داد که دختربچه ۶ ساله را با فریب و نیرنگ به اسارت خود درآورده و پس از تعرض خفه‌اش کرده است.

متهم در پاسخ به پرسش‌های قاضی گفته بود: “شب مقداری شیشه خریده و مصرف کرده بودم و قرار بود به میهمانی بروم. خانه مادرزنم دعوت داشتیم. پیش‌تر همسرم با بچه‌ها به این میهمانی رفته بودند و من هم پس از آنها از منزل بیرون آمدم. در حال قدم‌زدن در کوچه چشمم به این دختربچه افتاد و بعد نقشه‌ای به سرم زد”.

وی می‌گوید: “داشت می‌رفت تا برای منزل‌شان از نانوایی نان بخرد. به او گفتم با من بیا تا غذا برای خانواده ات ببری و با این بهانه او را به داخل خانه کشاندم. وقتی کارم تمام شد می‌خواستم رهایش کنم که برود اما گفت شکایتم را به پدرش خواهد کرد. با این حرف ترسیدم دستگیر شوم و به فکر کشتن او افتادم و در حالی که زیر دست‌هایم تقلا می‌کرد چند دستمال کاغذی را به زور توی دهانش فرو بردم و با یک دست دماغش را گرفتم و با دست دیگرم به دهانش فشار آوردم تا دستمال‌های کاغذی در گلویش فشرده شود. پس از آنکه خفه‌اش کردم هر دو لنگه کفش‌هایش را به روی پشت بام مغازه همسایه کناری انداختم. بعد جسدش را داخل یک گونی انداختم و چند کوچه بالاتر در محل خلوتی رها کردم. نان‌هایش را که خریده بود توی یک ساک پلاستیکی قرار داشت که ساک را هم روی پشت بام انداختم و بعد به میهمانی رفتم”.

متهم به قتل ندا پس از محاکمه در دادگاه کیفری یک استان خراسان‌رضوی به اعدام محکوم شد که پس از تایید حکم در دیوان عالی کشور ‌صبح امروز در ملاءعام در انتهای بولوار حر شهرک شهید رجایی مشهد به دار آویخته ‌شد.

اما اوایل اردیبهشت‌ماه امسال نیز جوان ۲۷ ساله ‌محمدحسین پسر ۱۰ ساله مشهدی را به قتل رساند.

وی با ربودن کودک ۱۰ ساله مشهدی، او را در جاده فرعی شهرک صنعتی مشهد به قتل رساند.

این مرد نیز در دادگاه کیفری استان خراسان‌رضوی تجاوز و قتل محمدحسین را به گردن گرفت و به اعدام محکوم شد که امروز صبح همزمان با متهم به قتل ندا در ملاءعام در انتهای بولوار حر شهرک شهید رجایی مشهد اعدام ‌شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید