خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  یک واحد آلاینده هوا در تاکستان به کاشت نهال محکوم شد

یک واحد آلاینده هوا در تاکستان به کاشت نهال محکوم شد

خبرگزاری هرانا – سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان گفت که یک واحد صنعتی آلاینده که پسماندهای تولیدی خود را در محل های غیر مجاز تخلیه کرده بود به کاشت ۴۰۰ اصله درخت در شهر ضیاءآباد محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، سیاوش غیاثوند اظهار کرد: “یک واحد صنعتی آلاینده که پسماندهای تولیدی خود را در محل های غیر مجاز تخلیه کرده بود با شکایت اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان و رای دادگاه عمومی بخش ضیاء آباد به جرم تهید علیه بهداشت عمومی محکوم به کاشت ۴۰۰ اصله درخت در یکی از بلوارهای شهر ضیاء آباد شهرستان تاکستان شد”.

وی افزود: “بر اساس حکم صادر شده واحد صنعتی آلاینده محکوم به کاشت ۴۰۰ اصله نهال در فصل درختکاری و دو سال آبیاری و نگهداری درختان شد همچنین درختکاری باید با همکاری شهرداری ضیاءآباد و تحت نظارت اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان انجام شود”.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان در پایان بیان کرد: “پیش از این نیز یک واحد صنعتی آلاینده با رای دادگاه محکوم به کاشت ۱۰۰۰ اصله درخت و سه سال نگهداری در امتداد جاده ضیاء آباد به تاکستان و ورودی شهرک صنعتی حیدریه شده بود”.

شهرستان تاکستان یکی از شهرستان‌های استان قزوین ایران است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید